De Buyer

"De Buyer" ir franču gatavošanas tradīcija, kuru jūs būsiet priecīgi redzēt arī savā virtuvē. Salds vai sāļš? Iegādājieties "de Buyer" virtuves piederumus un izlemiet!
302 items total
Dziļā panna AFFINITY 20 cm, de Buyer
180 € –7 %
166,90 €
DB373620
Katla vāks ALCHIMY 14 cm, stikls, de Buyer
42,99 €
DB342814
Katla vāks ALCHIMY 16 cm, stikls, de Buyer
46,99 €
DB342816
Katla vāks ALCHIMY 18 cm, stikls, de Buyer
50,99 €
DB342818
Katla vāks ALCHIMY 20 cm, stikls, de Buyer
50,99 €
DB342820
Katla vāks ALCHIMY 24 cm, stikls, de Buyer
54,99 €
DB342824
Katla vāks ALCHIMY 28 cm, stikls, de Buyer
59,99 €
DB342828
Katla vāks ALCHIMY 32 cm, stikls, de Buyer
59,99 €
DB342832
Up
More products

"De Buyer"  — jo katrai receptei ir noslēpums

Mantojums un prasmes, kas nodotas paaudzēs

Uzņēmums "de Buyer", kas dibināts Val-d'Ajol Vosgēzē ir īsts ģimenes "Ražots Francijā" ("Made in France") uzņēmums, kas koncentrējas uz augstu kvalitāti, mantojumu, franču tradīcijām un prasmēm, kas nodotas paaudzēs.

Stāsts par "De Buyer" sākas 1830. gadā ar galda piederumu ražošanu nelielā smēdē Val d'Ajol no metāliem, kas iegūti vietējā reģionā. Uzņēmums vienmēr sadarbojās ar kulinārijas profesionāļiem, lai izstrādātu un ražotu "patiesus" cilvēkiem nepieciešamus un lietojamus traukus, strādājot ar dažādiem materiāliem (tēraudu, pārklātu alumīniju, nerūsējošo tēraudu, varu utt.), kas atbilst dažādām gatavošanas metodēm, kas raksturo tradicionālo franču virtuvi.

Jau no paša sākuma uzņēmums bija atvērts jauninājumiem, lai uzlabotu savu mājsaimniecības preču kvalitāti, un zināšanas un prasmes vecāki nodod bērniem. Rezultātā "de Buyer" pieder zinātība, kas kopā ar pieķeršanos tradicionālajai franču virtuvei, modernajām tehnoloģijām un aizraušanos ar savu darbu padara zīmolu un tā produktus par obligātu daudziem slaveniem šefpavāriem no visas pasaules, kuri zina, ka pareizie gatavošanas rīki ir ļoti svarīgi, lai viņu receptes izdotos.

""Puse no laba šefpavāra ir izvēlēties pareizos produktus, kurus izstrādājuši kaislīgi amatnieki, kas dod mums iespēju piedāvāt recepti visaugstākajā līmenī"" Mišels Rots (Michel Roth)

"De Buyer" leģendāro virtuves piederumu misija un vērtības

"De Buyer" mērķis bija izstrādāt un ražot traukus, kas precīzi atbilst gan profesionālu, gan mājas pavāru vajadzībām. Uzņēmums "de Buyer" ļoti ciena savas ģimenes un vietējo mantojumu, un franču kulinārijas tradīcijas. Gandrīz 200 gadus viņu uzņēmējdarbības pamatvērtības ir autentiskums, aizraušanās ar garšīgu un sātīgu virtuvi un apņemšanās.

Francijas valsts uzņēmumam "de Buyer" ir piešķīrusi zīmi "Dzīvā mantojuma uzņēmums" ("Living Heritage Company") , taču uzņēmums ne tikai ievēro tradicionālās ražošanas metodes, bet arī rūpējas par atbildīgu un izglītotu patēriņu. Produkti ir izgatavoti tā, lai tie būtu izturīgi, uzņēmums aizsargā skaisto Vogēzes apgabalu, kurā tas darbojas, un tas ir pirmais kulinārijas nozares uzņēmums Francijā, kas saņēmis "CRS saistību priekšzīmīgu līmeni" marķējumu no AFNOR par rūpēm, kas tiek veiktas, lai nodrošinātu savu darbinieku labklājību. Pozitīva ietekme uz sabiedrību un vidi, kā arī reģiona ekonomiskās ietekmes veicināšana ir "de Buyer" pieejas uzņēmējdarbībai pamatā.

Mišels Rots, uzņēmuma vēstnieks, skaidro: De Buyer iemieso visas man dārgās vērtības: uzticību, vienkāršību, cieņu, darbu, meistarību, uzticību vietējam reģionam. Tas arī demonstrē izcilību bez lepnuma. Tās ir retas īpašības, un tās izceļ uzņēmumu.

"De Buyer" produkti jūsu virtuvei, mūžam, paaudzēm

Visi "de Buyer" produkti ir lieliski kvalitatīvi rīki, ko katrs pavārs — gan mājas, gan profesionālis — vēlētos savā virtuvē. Kulina atradīsiet dažādus preču sortimentus un dažādas sērijas, kas jums labi kalpos, un kas būs lieliskas dāvanas ēdiena gatavošanas frīkiem vai jaunlaulātajiem. Izvēlieties kādu no:

Varat arī izmantot un izrotāt savu virtuvi ar vara katliem, kas ir "de Buyer" kataloga krēms un kas ir katra šefpavāra sapnis.