Seletti

Seletti ir īsts itāļu zīmols, kas izveidots 1964. gadā. Tā vērtības ir pilnveidošanās, inovācija un oriģinalitāte, un saviem klientiem zīmols piedāvā mājas dekorēšanas produktus, kas ne tikai pārsteigs, bet liks aizrauties elpai. Vai esat pietiekami drosmīgs, lai uzaicinātu Seletti uz savu māju un virtuvi?
305 items total
Up
More products

Seletti - zīmols kā neviens cits

1964. gadā dibinātais zīmols Seletti, kas atrodas Cicognara, Mantovā, savieno dizainu ar modi un popārtu. Darbojas ar saukli "(R)evolūcija ir vienīgais risinājums", Seletti ir kļuvusi par sinonīmu radošai itāļu izcilībai un dizainam, piedāvājot mājas dekorus, lampas, traukus un daudz ko citu. Romano Seletti, kurš izveidoja zīmolu un kuram 80. gados pievienojās viņa dēli Miria un Stefano, bija pirmais, kurš piešķīra uzņēmumam dinamisku, novatorisku un radošu raksturu, kas zīmola pastāvēšanas laikā netika zaudēts. Seletti īpašniekiem un dizaineriem, kas strādā , ir tādas pašas īpašības kā uzņēmuma klientiem un faniem - viņi ir drosmīgi un vēlas vairāk gan no savas dzīves, gan no savas mājas.

Seletti misija un vīzija

Seletti piedāvā produktus, kas apvieno dizainu, ikdienas dzīvi, mākslu un humora izjūtu, sniedzot klientiem unikālu, personisku un jautru dzīvesveidu. Seletti ir nepārtraukts ceļojums ar ideju par skaistumu, formu un funkciju.

Jau kopš zīmola dibināšanas tas ir veicis savu misiju - maksimāli izmantot nebeidzamus produktu pētījumus, cenšoties uzlabot, ieviest inovācijas un oriģinalitāti, kā arī atkal un atkal no jauna definēt un atjaunot dizaina ideju.

Selettiprodukti un katalogs

Seletti ražo visu veidu mājsaimniecības izstrādājumus, tostarp personiskos un dekoratīvos priekšmetus, mēbeles (krēslus, dīvānus, galdus, krēslus un āra krēslus, kāju paliktņus, uzglabāšanas skapjus un bufetes), gultas veļu un virtuves tekstilizstrādājumus, lampas un apgaismojumu gan iekštelpām, gan āra telpām, stikla traukus, galda piederumus un traukus visneparastākajiem galda klājumiem.

Seletti dizains ir bijis sastopams daudzos restorānos, bāros, viesnīcās, kūrortos un, protams, arī privātmājās, padarot cilvēku dzīvi laimīgāku, krāsaināku un piepildītu ar neierastām idejām.

Zīmola dizaineri

Aiz zīmola stāv daudzi dizaineri un dizaina studijas. Stefano un Miria Seletti, kuri tagad vada uzņēmumu, sadarbojas ar virkni jaunu itāļu un starptautisku dizaineru, tostarp Job Smeets un Nynke Tynagel no Studio Job, Marcantonio Raimondi Malerba, Antonio Arico, Maxime Ansiau, Elena Cutolo un Emanuele Magini.

Seletti ir sadarbojies arī ar daudziem slaveniem zīmoliem un dizaina konceptiem, tostarp ar Mauricio Katelāna (Maurizio Cattelan & Pierpaolo Ferrari) žurnālu, kā rezultātā tika radīta Seletti Wears Toiletpaper - šokējoša šķīvju, paklāju un citu mājas piederumu kolekcija. Sadarbībā ar slaveno itāļu modes uzņēmumu Diesel tika radīti kosmiskie trauki un citi mājokļa dekori, kas patiesi ir no citas pasaules.

Vietnē Kulina mēs mīlam Seletti. Vai jums pietiktu drosmes uzaicināt to uz savām mājām?