Spiegelau

Spiegelau iemieso Bavārijas tradīcijas un piedāvā kvalitatīvas kristāla glāzes alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem, piemēram, vīnam, spirtotajiem dzērieniem, viskijam un ūdenim. Vienmēr aktuāls dizains, augsta kvalitāte, skaistas stikla formas, gadiem ilgs mūžs.
79 items total
Dekanteris STYLE 1 l, caurspīdīgs, Spiegelau
31,50 €
SP4670157
Komplektā 4 glāzes sarkanvīnam Stili Spiegelau
27,70 €
SP4670181
Up
More products

Spiegelau - pasaules līderis augstas kvalitātes stikla izstrādājumu ražošanā

Spiegelau, zīmols ar senām tradīcijām

Spiegelau ir zīmols, kas pazīstams ar augstas kvalitātes stikla izstrādājumiem un ir nozares līderis jau vairāk nekā 500 gadus. Šis zīmols, kas dibināts 1521. gadā Spiegelau, Vācijā, jau izsenis ražo gan skaistus, gan funkcionālus stikla izstrādājumus. Šodien Spiegelau ir daļa no Riedel zīmolu saimes un turpina ražot vienus no labākajiem stikla izstrādājumiem pasaulē.

Spiegelau vēsture liecina par zīmola uzticību meistarībai un inovācijām. Zīmola pastāvēšanas sākumā Spiegelau ražoja vienkāršas dzeramās glāzes un citus utilitārus stikla izstrādājumus ikdienas lietošanai. Laika gaitā zīmols sāka specializēties sarežģītāku un izsmalcinātāku dizainu, piemēram, slīpēta stikla un kristāla izstrādājumu ražošanā.

19. gadsimtā Spiegelau sāka paplašināt savu ražošanu, iekļaujot tajā arī dekoratīvus stikla izstrādājumus. Tā rezultātā tika radīti daži no slavenākajiem zīmola dizainparaugiem, tostarp Spiegelau Nachtmann kolekcija ar sarežģītiem kristālu rakstiem, kas ir ideāli piemēroti īpašiem gadījumiem.

Spiegelau glāzes un citi bāra piederumi

Mūsdienās Spiegelau ir pazīstams ar plašu stikla izstrādājumu klāstu, tostarp vīna glāzēm, vīna dekanteriem, alus glāzēm, viskija glāzēm, šampanieša glāzēm, kokteiļu glāzēm un citiem bāra piederumiem. Šis zīmols ir īpaši slavens ar savām vīna glāzēm, kas ir izstrādātas, lai uzlabotu dažādu veidu vīnu garšu un aromātu.

Šampanieša un dzirkstošā vīna glāzēm no Spiegelau ir "perlage driver" - īpašs padziļinājums glāzes dibenā, kas nodrošina dzirkstošu dzērienu.

Spiegelau misija

Zīmola misija ir piedāvāt klientiem brilles, kas atbilst visaugstākajiem standartiem gan funkcionalitātes, gan estētikas ziņā. Spiegelau tiek izmantoti jaunākie rūpnieciskie procesi, lai garantētu augstu izturību, pārlaicīgu eleganci un pievilcīgu cenu. 500 gadu pieredze ir arī garantija tam, ka tiek piedāvātas labākās formas un biezumi glāzēm, kas paredzētas konkrētiem alkoholiskajiem dzērieniem.

Kas ir tik īpašs Spiegelau stiklam?

Spiegelau visas glāzes ir izgatavotas no kristāla stikla, kas nesatur svinu. Pateicoties augstākās kvalitātes kristāla sastāvdaļām, Spiegelau izstrādājumi ir izturīgāki, tos var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, tie ir izturīgi pret laušanu un arī skaistāki.

Spiegelau vīna glāzēm ir arī smalka un lāzerveidīga apmale ar elegantu izskatu, kas nodrošina gludu lūpu kontaktu, ideāls savienojums starp glāzes trauku un kātu, bezšuvju vai tuvu bezšuvju kāti, kas nodrošina augstākās kvalitātes taustes sajūtu, pastiprināta kāta, kas uzlabo izturību, un plakana pamatne, kas uzlabo estētiku un stabilitāti.

Brilles ar dizaina balvām

Spiegelau ieguva vairākas dizaina balvas, piemēram,:

  • Red Dot dizaina balva: 2015. gadā Spiegelau saņēma Red Dot dizaina balvu par Perfect Serve kolekciju, kas tika izstrādāta sadarbībā ar starptautiski atzītiem bārmeņiem, lai uzlabotu dzeršanas pieredzi.
  • German Design Award: 2016. gadā Spiegelau ieguva German Design Award balvu par savām amatnieciskā alus glāzēm, kas tika izstrādātas, lai izceltu dažādu alus stilu unikālās garšas un aromātus.
  • iF dizaina balva: Spiegelau gadu gaitā ir saņēmis vairākas iF dizaina balvas, tostarp 2020. gadā par savu Authentis kolekciju, kurā ietilpst glāzes, kas īpaši izstrādātas dažādiem vīna veidiem.

Kopumā mēs esam pārliecināti, ka šis zīmols jums patiks neatkarīgi no tā, vai esat vienkārši vīna cienītājs, vīna profesionālis vai vīna pazinējs.