Laguiole

"Laguiole Style de Vie" ir zīmols, kas rada nažus un citus galda piederumus ar patiesu mīlestību. Šis Nīderlandes zīmols padarīs ikvienu maltīti par īpašu baudījumu!
31 items total
Up
More products

"Laguiole Style de Vie" — pusdienojiet ar prieku

"Laguiole Style de Vie" ir prestižs Nīderlandes zīmols ēdiena gatavošanas cienītājiem, kas ražo visaugstākās kvalitātes nažus un galda piederumus. Tā produkti ir iedalīti četrās sērijās — Premium, Prestige, Innovation un Luxury — ar specifiskām īpašībām katrā. Nažus raksturo ļoti laba kvalitāte un šiks izskats.

"Laguiole Style de Vie" ideja

"Laguiole Style de Vie" nerūsējošā tērauda naži ir izgatavoti, iedvesmojoties no mīlestības uz ēdienu gatavošanu un ēšanu. Tie piešķir raksturu pie galdam katru reizi, kad sēžat un ēdat, neatkarīgi no tā, vai tas ir kopā ar ģimeni vai draugiem. Naži un galda piederumi (steiku naži, īpašam nolūkam paredzēti naži, virtuves naži) ir izstrādāti tā, lai padarītu maltīti patīkamāku un pievērstu uzmanību labam ēdienam un skaisti noformētam galdam.

"Laguiole Style de Vie" produkti

Četras sērijas — Premium, Prestige, Innovation un Luxury — piedāvā nedaudz atšķirīgu produktu klāstu, dizainu, asmeņus un rokturus, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem (nerūsējošā tērauda, vara, dabīgā koka, plastmasas utt.)

Zīmolu katalogā jūs atradīsiet:

un citus galda piederumus, kas lieliski izdekorēs jebkuru galdu.

"Laguiole" nažu vēsture

Laguiole nav zīmola nosaukums vai etiķete, bet gan neliela ciemata nosaukums Overņas reģionā Francijā. Galda piederumu ražošana Lagiuolē parādījās 18. gadsimta beigās, un tā kļuva slavena no 1860. gada. Sākumā ciematā bija pieci nažu izgatavotāji, bet, lai apmierinātu klientu vēlmes, viņiem bija jālūdz "Thiers" galda piederumu ražošanas rūpnīcām palīdzēt un izgatavot nažus ar Lagioles zīmi. 1987. gadā Aveironas iedzīvotāji pārcēla rūpnīcu Lagiolē, taču tagad visā pasaulē tiek ražoti dažādi "Laguiole" nažu modeļi.

Bite – "Laguiole" nažu simbols

1909. gadā Džūls Kalmels (Jules Calmels) nāca klajā ar ideju virs atsperes pievienot bites simbolu vienkārši estētisku apsvērumu dēļ. Taču, ja vēlaties romantiskus stāstus, saskaņā ar leģendu pats Napoleons atļāva Aveironas galda piederumu ražotājiem izmantot biti kā emblēmu, lai apliecinātu viņu drosmi cīņā. Interesants fakts ir tas, ka franču valodā la mouche (muša) ir tehnisks galda piederumu termins, kas attiecas uz saplacinātu daļu atsperes beigās.

Taču, tā kā Džūls Kalmels, kurš pirmais uzlika biti uz la mouche, ātri nepatentēja šo ideju, Lagiolē un Tjērā bija desmitiem galda piederumu ražotāju, kuri izgatavoja "Laguiole" nažus ar ziediem, kukaiņiem vai citiem dzīvniekiem. . Taču drīz pēc sistemātiskas lietošanas, tieši bite kļuva par sinonīmu "Laguiole" nažiem.