Leopold Vienna

Leopold Vienna ir holandiešu zīmols, kas paredzēts tradicionāli pagatavotas kafijas, garšīgu kokteiļu un vīna cienītājiem. Tas piedāvā franču kafijas preses, šeikerus un dzesētājus labākai dzīves garšai!
20 items total
Galda vīna statīvs, melns, Leopold Vienna
38 € –23 %
29 €
LV211000
Kafijas prese 800 ml, varš, Leopold Vienna
Sticker
42,90 €
LV01519
Kafijas prese LUXE 350 ml, Leopold Vienna
Sticker
115,60 €
LV01535
Kafijas prese PUGLIA 1 l, Leopold Vienna
Sticker
24 €
LV117018
Kokteiļu šeikeris 500 ml, Leopold Vienna
20 € –15 %
17 €
LV00803
Vīna dzesētājs, dubultas sieniņas, melns, Leopold Vienna LV213007

Leopold Vienna - kokteiļu un kafijas pagatavošana

Zīmols Leopold Vienna darbojas jau aptuveni 25 gadus un kopš 2012. gada ir daļa no Bredemeijer Group. Tā piedāvā plašu praktisku un modernu piederumu klāstu gan amatieriem, gan profesionāļiem.

Uzņēmums, kas dibināts, aizrautības pēc labākajiem kokteiļiem un kafijas, vienmēr meklē jaunus un inovatīvus rīkus, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Gadu gaitā Leopold Vienna paplašināja savu produktu klāstu, iekļaujot plašu bāra rīku, stikla trauku un bāra piederumu klāstu, kas ir izstrādāts, lai apmierinātu gan bārmeņu, gan mājas bāru entuziastu vajadzības. Šodien šis zīmols ir pazīstams ne tikai ar kokteiļu šeikeriem, pudeļu dzesētājiem, bet arī franču preses kafijas automātiem, espresso automātiem un citiem lēnās kafijas piederumiem.

Leopold Vienna - produkti jūsu mājas bāram un mājas kafijas veikalam

Leopold Vienna piedāvā plašu bāra piederumu klāstu, un tās bāru kolekcijā ietilpst šeikeri, sietiņi, žigeri, lejkannas, pudeļu dzesētāji un ledus spaiņi. Visi to izstrādājumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ir paredzēti ilgmūžībai, lai tos varētu lietot un lietot gadiem ilgi. Viens no populārākajiem zīmola produktiem ir nerūsējošā tērauda kokteiļu šeikeris, kam ir gluds un moderns dizains un kas ir pieejams dažādos izmēros.

Zīmola katalogā piedāvātie Freench preses kafijas automāti ir pieejami visos izmēros un no dažādiem materiāliem. Jūs varat izvēlēties vienkāršu stikla krūzi ar nerūsējošā tērauda pamatni vai krūzi ar vara vai melnu pamatni. Līdzīgi arī plīts espresso kafijas automāti ir pieejami ļoti tradicionālā itāļu stilā, kā arī modernākos variantos. Un, ja esat lēnās kafijas cienītājs, šeit atradīsiet arī dažus produktus, kas atbildīs jūsu visaugstākajām prasībām.

Zīmols Leopold Vienna uzskata, ka ar pareizajiem piederumiem un augstas kvalitātes sastāvdaļām var panākt, ka dzērieni un ēdieni, kas tiek gatavoti un patērēti mājās, garšos kā labākajā restorānā, bārā vai kafejnīcā, un mēs tam nevaram piekrist vairāk Kulina. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi Leopold Vienna's kokteiļu komplekti un vīna aksesuāri ir lieliskas dāvanas visdažādākajiem gadījumiem.

Leopold Vienna - daļa no Bredemeijer Group kopš 2012. gada

Holandiešu zīmols Bredemeijer ir vairāk nekā gadsimtu vecs. Pirmo reizi pārdošanā tās izstrādājumi parādījās 1914. gadā. Gadu desmitu laikā zīmols ir kļuvis par specializētu tējas piederumu kvalitātes un kompetences simbolu. Kā dabisks sortimenta papildinājums 2012. gadā grupas zīmolu portfelim tika pievienots zīmols Leopold Vienna, kas specializējas kafijas pagatavošanā un bāru piederumu ražošanā.