Pārtikas uzglabāšanas trauki

197 items total
Up
More products

Pārtikas uzglabāšanas konteineri - ideālai virtuves organizēšanai

Mūsdienās nerimstošais ikdienas spiediens, ko rada darbs un personīgās saistības mājās, gandrīz nemaz neatstāj vietu ikdienas maltīšu pagatavošanai. Tā vietā, lai visu laiku pasūtītu pārtiku līdzņemšanai, daudzi cilvēki izvēlas gatavot maltītes iepriekš un uzglabāt pārtiku, lai tās pietiktu dažām dienām.

Pat ja izvēlaties negatavot maltītes iepriekš, vienmēr ir kādas iepriekšējās ēdienreizes pārpalikumi, ko, iespējams, vēlēsieties uzglabāt nākamajai dienai. Varat arī uzglabāt graudus, kviešus un rīsus ērti noslēgtās burkās. Uzglabāšanas konteineri ir neapšaubāmi vislabākā izvēle visiem šiem nolūkiem. Kulina mums ir plašs izvēles klāsts, tāpēc izvēlieties pārtikas uzglabāšanas traukus, kas ne tikai jums visvairāk patīk, bet arī pilda jūsu iecerēto funkciju.

Sausās pārtikas konteineri ir arī ļoti svarīgi ideālai virtuves telpas organizēšanai. Tie ļauj sakārtot pieliekamo un virtuves skapjus tā, lai tas būtu ērti, parocīgi un praktiski. Caurspīdīgie pārtikas trauki ļauj viegli redzēt, kas ir iekšā, kas jāpērk utt. Pārliecinieties, vai sausās pārtikas traukiem ir noslēgti vāki, lai jūsu ēdiens neuzsūktu mitrumu no gaisa un ilgāk saglabātos svaigs.

Kuri ir vislabākie pārtikas uzglabāšanas trauku zīmoli?

Pārtikas uzglabāšanas konteineri ir neaizstājami. Kulina ir pārtikas uzglabāšanas konteineri jebkurai situācijai un tādi zīmoli kā “Brabantia”, “Eva Solo” , “WMF”, “Tefal” un “Koziol” atrodas pārtikas uzglabāšanas trauku saraksta augšgalā. Sākot ar pārpalikumu saglabāšanu brokastīm, pusdienām vai vakariņām nākamajā dienā līdz iepriekš sagatavotu maltīšu uzglabāšanai saspringtai nedēļai, kas jums ir priekšā. Mūsu pārtikas uzglabāšanas traukiem un pusdienu kastītēm ir hermētiski vāki, kas nodrošina, ka traukā nevar iekļūt ārējie aģenti un piesārņot jūsu pārtiku.

Pārtikas uzglabāšanas konteineri ar jaunākajām inovācijām un tehnoloģijām arī nodrošina, ka jūsu pārtika paliek svaiga un bez baktērijām. Izmantojot šādas priekšrocības, varat būt drošs (-a), ka jūsu pasniegtais ēdiens būs veselīgs jums un jūsu ģimenei.

Kādi materiāli tiek izmantoti pārtikas uzglabāšanas konteineriem?

  • Keramika - higiēnisks un drošs pārtikas uzglabāšanas variants;
  • Stikls - ļoti laba, eleganta izvēle katrai virtuvei;
  • Plastmasa - ļoti populāra, viegla;

Vai pārtiku labāk uzglabāt stikla vai plastmasas konteineros?

Tas ir atkarīgs no tā, ko vēlaties uzglabāt. Ja meklējat uzglabāšanas konteinerus sausai pārtikai, varat viegli izvēlēties plastmasas, stikla vai keramikas konteinerus. Visi materiāli tam ir lieliski piemēroti, bet, ja meklējat konteineru gatavām maltītēm vai pārpalikumiem, kas tiks glabāti ledusskapī, vislabāk tam izvēlēties stikla konteinerus. Lai gan plastmasas konteineri ir vieglāki un ļoti praktiski, tie var izdalīt ķīmiskas vielas, tos turot ledusskapī, kā arī sildot.