66 items total
Galda celiņš HAY 50 x 150 cm, Foonka
Outlet
39 € –28 %
27,75 €
FOTR50150H
Galda paliktnis IM 50 x 35 cm, brūns, džuta, Bloomingville BV82055385
Up
More products

Galda tekstils – jūsu galda īpašajiem notikumiem

Galda tekstilizstrādājumi ir ļoti svarīgs elements, kas palīdz sagatavot galdu ne tikai īpašiem gadījumiem, bet arī ikvienām brokastīm vai vakariņām, ko gatavojat mājās. Tekstils, ko lietojat savā ēdamistabā, var pilnībā mainīt telpas izskatu un raksturu, tāpēc noteikti pievērsiet uzmanību galda klājumam.

Kāda veida galda tekstils ir pieejams?

Galda tekstils ir izgatavots no dažāda veida auduma un paredzētas atkārtotai lietošanai uz galda, ēdienreižu laikā, kā arī galda virsmas dekorēšanai. Tas ietver tādus elementus kā:

  • galdautus dažādos izmēros un formās
  • galda sedziņas (šaurs auduma gabals, kas novietots galda vidū vai divu vai triju daļu komplektā atkarībā no galda garuma, parasti tiek izmantotas kā dekoratīvs elements un reizēm arī kopā ar galdautu)
  • galda salvetes
  • galda sedziņas (tie ir izgatavoti no dažāda veida materiāliem, un tos bieži izmanto bez galdauta un tā vietā)
  • paliktņus (tie ir izgatavoto no izturīgiem materiāliem un ir izturīgi pret augstu temperatūru, nodrošinot galda virsmas aizsardzību)

Kurš ir labākais galda tekstila materiāls?

Ja meklējat ikdienas galda tekstilmateriālus, izvēlieties kokvilnu vai poliesteru ar kokvilnu, jo tie ir viegli tīrāmi un izturīgi (tos var mazgāt atkārtoti, un tie kalpos ilgu laiku). Īpašos gadījumos, piemēram, Ziemassvētkos vai Lieldienās, iespējams, vēlēsieties kaut ko elegantāku, ērtāku vai izšūtu un smalku, piemēram, zīdu vai satīnu.

Kāpēc ir jāizmanto galda tekstils?

Galda tekstils var mainīt ne tikai virtuves vai ēdamistabas, bet arī katras maltītes noskaņu. Jums noteikti patiks pasniegt brokastis uz elegantas galda sedziņas ar īstu salveti. Stilīga galda sedziņa pilnībā mainīs Ziemassvētku galda izskatu, bet jauks galdauts var pārvērst parastas vakariņas par ļoti romantisku un elegantu vakaru.

Turklāt galda tekstils pasargā galda virsmas no saskrāpējumiem, ko rada nevienmērīgu šķīvju pamatnes, un notraipīšanas ar karstiem traukiem vai vīnu, tāpēc jauks galda tekstila komplekts būs ne tikai dekoratīvs, bet arī ļoti praktisks galda piederums.