162 items total
Bērnišķīgi uzkodas simts PROM WMF 2 gab
21,90 € –27 %
15,92 €
WM1286079080
Dzirkstošā ūdens pudele ar vāku Nicolas Vahé 1,0 l
New
NV161950100
Marmora ķēde LVDIS Seletti 6 kg balta
New
430 €
SLT10131
Up
More products

Sports un veselība ar stilu

Esat sportiska dzīvesstila mīļotājs? Rūpējaties par savu veselību un labsajūtu? Jums labāk patīk iet uz sporta zāli un skriet, nevis skatīties Netflix vai ilgi pavadīt laiku gultā? Tad jūs esat pelnījislabākos aksesuārus, kas palīdzēs uzturēt savu veselīgo dzīvesveidu un darīt to ar stilu!

Saskaņā ar ekspertu teikto veselīgam dzīvesveidam jums:

  • jāveic fiziskas aktivitātes
  • jāēd veselīgs ēdiens

Attiecībā uz sportu, izvēlieties tādu aktivitāšu veidu, kas atbilst jūsu spējām, dzīves un darbam stilam un kas jums vienkārši patīk! Bet attiecībā uz uzturu - jaudīgā mikserī pagatavojiet veselīgas smūtijus brokastīm un dienas laikā baudiet citus pašgatavotus ēdienus! Kulina ir daudz skaistu aksesuāru, kas palīdzēs jums gan ar fiziskām aktivitātēm, gan ar uzturu.

Neatkarīgi, vai dodaties uz sporta zāli, skrienat, braucat ar velosipēdu vai nodarbojaties ar jogu, varat to darīt ar dizaineru veidotiem piederumiem, kuros apvienota funkcionalitāte un stils. Stylish Ūdens pudeles noderēs ne tikai treniņu laikā, bet arī darbā vai brīvdienās, un dažas no tām pat uzraudzīs jūsu izdzertā ūdens daudzumu dienas laikā. Tas pats attiecas uz praktiskām pusdienu kastītēm kurās jūs varēsiet uz darbu paņemt līdzi veselīgas uzkodas vai rīsus ar vistu un cāli, lai jūs pats varētu parūpēties par savu dienas uzturu.