Pilienveida kafijas aparāti

6 items total

Lēna pilienveida kafijas automāti - lielisks kafijas automāts jūsu lēnajam dzīvesveidam

Kas ir lēni pilienveida kafijas automāti?

Lēnās pilienveida kafijas automāti, ko dēvē arī par aukstās pagatavošanas kafijas automātiem vai pilienveida kafijas torņiem, ir ierīces, ko izmanto, lai pagatavotu kafiju, izmantojot lēnu un maigu pilienu metodi. Tā, lēni pilinot ledusaukstu ūdeni virs kafijas biezumiem ilgu laiku, bieži vien no 6 līdz 24 stundām, iegūst koncentrētu kafijas ekstraktu, kas ir aromātisks un ar zemu skābuma līmeni.

Kafijas cienītāji un specializētie kafijas veikali bieži izmanto lēni pilienveida kafijas automātus, jo novērtē lēni pagatavotas kafijas raksturīgo garšas profilu.

Mēs piedāvājam plašu lēni pilināmo kafijas automātu izvēli no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Blomus un Stelton. Mēs piedāvājam arī citu kategoriju tradicionālajiem elektriskajiem pilienveida kafijas automātiem.

Kāpēc cilvēki mīl lēni pilienveida kafijas automātus?

Cilvēki mīl lēni pilienveida kafijas automātus, ko dēvē arī par pārlejamās kafijas automātiem, vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, lēni pilienveida kafijas automāti ļauj labāk kontrolēt pagatavošanas procesu, kas var nodrošināt niansētāku un aromātiskāku kafiju. Manuāli lejot karstu ūdeni virs kafijas biezumiem, lietotāji var pielāgot ūdens plūsmas ātrumu un intensitāti pēc savām vēlmēm, kā arī var pielāgot pagatavošanas laiku un temperatūru.

Otrkārt, lēni pilienveida kafijas automāti bieži tiek uzskatīti par amatnieciskāku un autentiskāku kafijas pagatavošanas metodi, kas ir saistoša kafijas entuziastiem, kuri novērtē kafijas pagatavošanas prasmes un tradīcijas.

Treškārt, kafijas pagatavošanas process ar pilināmais kafijas aparāts var būt meditatīvs un patīkams, sniedzot mirkli miera un koncentrēšanās mirkli saspringtajā dienā.

Visbeidzot, lēni pilienveida kafijas automāti ir pieejami dažādos stilos un dizainā, kas var piešķirt estētisku izskatu virtuvei vai ēdamistabai. Šo un citu iemeslu dēļ lēni pilienveida kafijas automāti pēdējos gados ir kļuvuši populāri kafijas cienītāju vidū.

Kā lietot pilināmais kafijas aparāts?

Lēnās pilienveida kafijas automāti ir aparāti, ko izmanto, lai pagatavotu kafiju, izmantojot lēnu un maigu pilēšanas procesu. Šajos kafijas pagatavošanas aparātos parasti ir trauks ar izsmidzinātāju, filtrs un groziņš kafijas biezumiem, un kafija tiek pagatavota, izmantojot gravitācijas spēku.

Uzlejiet karstu ūdeni virs kafijas biezumiem un ļaujiet tam pilienam cauri filtram ieplūst katliņā. Lai gan tas var aizņemt vairāk laika nekā ar elektrisko pilienveida kafijas automātu, šī pieeja ir lieliska izvēle. Pārbaudiet mūsu kafijas dzirnaviņu klāstu, lai maltu kafiju tieši pirms lietošanas un iegūtu labākas garšas kafiju.

Jūs varat arī iepirkties no mūsu kolekcijas ar dažādiem kafijas automātiem un dažāda veida kafijas autom ātiem, tostarp plīts espresso kafijas podiem un franču preses kafijas automātiem.