Kafijas dzirnaviņas

11 items total
Kafijas dzirnaviņas 5KCG8433EAC, bēšas, KitchenAid
347,40 €
KA5KCG8433EAC
Kafijas dzirnaviņas 5KCG8433EDG, matēti pelēkas, KitchenAid KA5KCG8433EDG
Kafijas dzirnaviņas 5KCG8433EOB, melnas, KitchenAid
314,80 €
KA5KCG8433EOB
Kafijas dzirnaviņas KM 3879, Severin
37,50 €
SEVEKM3879
Kafijas dzirnaviņas STELIO, WMF
94,99 € –6 %
89,10 €
WM417070011
Kafijas dzirnaviņas CGF01BLEU, melnas, Smeg
289 € –6 %
269 €
SMECGF01BLEU

Kafijas dzirnaviņas - lielisks veids, kā pagatavot perfektu kafiju

Kas ir kafijas dzirnaviņas un kāds ir to mērķis?

Ja esat īsts kafijas cienītājs, jūs zināt, ka slikti samaltas kafijas pupiņas būs slikta kafija. Un jūs varat pagatavot vislabāko kafiju - arī mājās, ietaupot naudu! - ja pupiņas ir svaigi samaltas. Tāpēc jums ir nepieciešama kafijas dzirnaviņas (ja vien jums nav automātiskā kafijas automāta, kas samaļ kafijas pupiņas jūsu vietā).

Kafijas dzirnaviņas ir rīks, ko izmanto kafijas pupiņu malšanai. Maluma lielumam jābūt atkarīgam no izmantotā kafijas automāta tipa un pagatavošanas tehnikas.

Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties kafijas dzirnaviņas?

Dažas no svarīgākajām pozīcijām, kas iekļautas jūsu kontrolsarakstā, kad mēģināt iegādāties jaunu kafijas dzirnaviņas, ir šādas:

  • Sasmalcināšanas izmērs

Kafijas dzirnaviņas iestatījumi ļauj elastīgi pielāgot maluma lielumu atbilstoši vēlamajam pagatavošanas paņēmienam un tādējādi pilnībā izcelt kafijas pupiņu garšu.

Katrā alus pagatavošanas procesā izmanto unikālu ekstrakcijas procedūru, un var būt nepieciešams atšķirīgs laiks un spiediens, kādā nogulsnes tiek pakļautas ūdens iedarbībai. Maluma lielumam jābūt saderīgam ar gatavošanas metodi.

Piemēram, rupjāka maluma graudiņi, lai iegūtu pietiekamu aromātu, ir ilgāk jāpakļauj ūdens iedarbībai, jo to virsmas laukums ir mazāks. Jūsu pusautomātiskais kafijas automāts var nodrošināt ātru, augstspiediena kafijas pagatavošanas procesu, kuram labāk piemērots smalkāks malums.

Kādi ir kafijas dzirnaviņu veidi?

  • Asmeņu kafijas dzirnaviņas - kafijas pupiņu malšana ar elektrisko asmeņu dzirnaviņu ir ideāli piemērota, lai pagatavotu kafiju tādos veidos, kuros nav nepieciešama smalka maluma kafija, piemēram, franču presē vai pilienveida kafijas pagatavošanā.
  • Smalcinātie kafijas dzirnaviņas dzirnaviņas, kas sastāv no diviem rotējošiem urbjiem, starp kuriem tiek malta kafija, ievērojami uzlabo kafijas kvalitāti. Tā kā urbji sasmalcina pupiņas, izmantojot spiedienu, nevis sasmalcinot, tās samaļ sīkāk nekā asmeņu dzirnaviņas.

Mēs esam parūpējušies, lai jums būtu pieejami vislabākie kafijas dzirnaviņas (kā vienmēr) no tādiem labākajiem ražotājiem kā KitchenAid un Smeg. Meklējiet dzirnaviņas, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, izmantotajam kafijas automāta veidam un virtuves stilam.