galda celiņi

3 items total
Galda celiņš HAY 50 x 150 cm, Foonka
Outlet
39 € –28 %
27,75 €
FOTR50150H
Galda celiņš MOSS 50 x 150 cm, Foonka
39 €
FOTR50X150M
Galda celiņš SNOW 50 x 150 cm, Foonka
40 € –5 %
38 €
FOTR50X150SN

Galda skrējēji - izcelieties ar mūsu uzkrītošajiem galda skrejceliņiem jebkuram gadījumam

Kas ir galda celiņš?

galda celiņš ir neliela auduma strēmele, ko izmanto, lai rotātu un pārklātu galds. To bieži vien novieto galda vidū paralēli galda garumam, un tā ir paredzēta, lai izceltu galda skaistumu, vienlaikus nodrošinot aizsardzību pret sasitumiem un noplūdēm.

Mūsu galda celiņi ir pieejami dažādu materiālu, platumu, garumu, krāsu un rakstu klāstā, lai tie atbilstu dažādiem ēdamistabas dizaina stiliem.

Tos var izmantot vienus vai sakraut uz galdauta, lai piešķirtu papildu dizainu, un tie ir elastīgs veids, kā galdspiešķirt vizuālu interesi.

Kāda ir atšķirība starp galda celiņš un galdautu?

Galda pārklāji un galdauti galvenokārt atšķiras pēc izmēra un sedzamās platības.

Galdautus bieži izmanto svinīgākā vidē, jo tie pilnībā nosedz galdu, piešķirot tam izsmalcinātu un pievilcīgu izskatu. Tie ir pieejami dažādos izmēros un no dažādiem materiāliem, un tos var izmantot, lai ēdamistabas zonai piešķirtu vienotu un saskaņotu izskatu.

No otras puses, galda klājēji ir neformālāka alternatīva, un tos bieži izmanto ikdienišķiem pasākumiem vai regulārai ēšanai. Tie bieži vien ir tievāki nekā galdauti, un tie ir veidoti tā, lai izceltu galda skaistumu, vienlaikus pasargājot to no sasitumiem un noplūdēm.

Kādas ir galda tekņu izmantošanas priekšrocības?

Galda skrējēji ir būtiska ēdamistabas dizaina sastāvdaļa vairāku iemeslu dēļ:

  • Estētiskā pievilcība: Galda teknes piešķir galds papildu vizuālo interesi, jo tās darbojas kā centrālais punkts un papildina telpas kopējo dizainu ar krāsu vai rakstu.
  • Daudzpusība: Galdautus var izmantot dažādos veidos, un tos var atrast visdažādākajos audumos un krāsās. Tos var mainīt katru gadu vai īpašiem notikumiem, lai tie atbilstu individuālai gaumei un vēlmēm.
  • Viegli tīrāms: kā galdautus parasti ir vieglāk tīrīt nekā pilnus galdautus, jo tie ir mazāki un tos ir vieglāk noņemt un izmazgāt. Tāpēc tās ir saprātīgs risinājums regulārai lietošanai, mājokļiem ar maziem bērniem vai mājokļiem ar mājdzīvniekiem.

Galda teknes ir būtiska jebkura ēdamistabas dizaina sastāvdaļa, jo tās sniedz gan praktiskus, gan estētiskus ieguvumus.

Lai kopā ar ģimeni vai viesiem vēl vairāk uzlabotu greznuma sajūtu, papildus galda teknēm varat iegādāties arī galda paliktņus, salvetes un paliktņus.