salvetes

26 items total
Auduma salvete, 2 salvešu komplekts, olīvu krāsa, Bitz BITZ12301
Up
More products

Salvetes - elegants galda piederums

Kas ir salvetes?

Salvetes ir taisnstūra vai kvadrātveida auduma vai papīra gabali, ko izmanto mutes un roku tīrīšanai ēšanas laikā. Tās ir nepieciešamas ēdamistabā, un tās bieži vien novieto blakus šķīvim vai uz klēpja.

Lai pielāgotos dažādiem scenārijiem un individuālajai gaumei, savā vietnē piedāvājam plašu salvešu materiālu, izmēru, krāsu un dizainu izvēli. Šīs salvetes tika izvēlētas starp labākajiem produktiem no labākajiem uzņēmumiem, tostarp Bitz, Blomus, un Foonka. Ja meklējat salvetes, kas papildinās jūsu Ziemassvētku galda izskatu, noteikti apskatiet mūsu Ziemassvētku tekstilizstrādājumus.

Salvetes izmanto ne tikai praktisku iemeslu dēļ, bet arī, lai uzlabotu ēšanas pieredzi un piešķirtu galda klājumam eleganci.

Kā salocīt salveti?

Salvetes var salocīt dažādos veidos atkarībā no gadījuma un jūsu personīgajām vēlmēm. Šeit ir vienkāršs veids, kā salocīt pamata salveti:

 1. Nolieciet salveti uz galda plakanā veidā, ar labo pusi uz leju.

 2. Salociet salveti pa diagonāli uz pusēm, augšējo stūri noliecot uz leju līdz apakšējam stūrim, veidojot trīsstūri.

 3. Paņemiet trijstūra kreiso stūri un salieciet to augšējā punkta virzienā tā, lai kreisā stūra punkts sakristu ar trijstūra augšējo punktu.

 4. Atkārtojiet 3. darbību ar trijstūra labo stūri, saliecot to augšējā punkta virzienā, lai izveidotu mazāku trijstūri.

 5. Pārvērsiet salveti un salieciet abus stūrus uz salvetes centru tā, lai tie sakristu vidū.

 6. Atkal apgrieziet salveti un salociet to uz pusēm no augšas uz leju tā, lai salocītās malas atrastos apakšā.

 7. Uzlieciet salveti uz salocītās malas un veidojiet to pēc vajadzības.

Šis ir tikai viens no salvešu locīšanas piemēriem, un ir vēl daudz citu radošu salvešu locīšanas veidu atkarībā no gadījuma un jūsu personīgā stila.

Un, ja jums nav vēlēšanās salocīt salvetes pašiem, varat izmantot arī salvešu gredzens lai to izdarītu ātri un ļoti izsmalcināti novietotu uz šķīvja.

Kādi salvešu veidi ir pieejami vietnē Kulina?

Salvetes ir dažādu stilu un materiālu. Tipiskas salvešu šķirnes ir šādas:

 • Kokvilnas salvetes: No kokvilnas izgatavotas salvetes ir diezgan izplatītas, jo tās ir izturīgas, uzsūcošas un viegli kopjamas. Kokvilnas salvetes ir elastīga izvēle gan neformāliem, gan svinīgiem gadījumiem, jo tās ir pieejamas dažādās krāsās, dizainā un izmēros.
 • Papīra salvetes: Papīra salvetes ir ērtas un vienreizlietojamas, tāpēc tās ir lieliski piemērotas izmantošanai āra pasākumos vai ikdienišķos pasākumos. Tās ir viegli pieskaņot jebkurai tēmai vai interjeram, jo tās ir pieejamas dažādās krāsās, stilos un izmēros.

Kāpēc ir svarīgi lietot salvetes?

Salvetes ir būtiska ēšanas pieredzes sastāvdaļa, jo tās sniedz gan praktiskus, gan estētiskus ieguvumus. Dažas no priekšrocībām ir šādas:

 • Higiēna: Personīgās higiēnas ievērošanu un baktēriju un mikrobu pārnēsāšanas novēršanu atvieglo salvetes, ar kurām noslaucīt ēdienu un šķidrumu no sejas un rokām.
 • Etiķete: Salvetes ir svarīga galda etiķetes sastāvdaļa, ko izmanto, lai norādītu maltītes sākumu un beigas, kā arī lai norādītu, kad persona vēlas uz laiku atstāt galdu.
 • Dekors: Salvetes var izmantot kā dekoratīvu elementu, lai uzlabotu galda noformējuma izskatu, piešķirot tam krāsu, faktūru un stilu.
 • Aizsardzība: Lai pasargātu apģērbu no noplūdēm un traipiem, maltītes laikā tiek izmantotas salvetes.

Ja jums patīk, ka jūsu galds izskatās eleganti, varat apskatīt arī mūsu galdautu klāstu, galda celiņš, un paliktņus.