glāžu paliktņi

11 items total

Koferi - pasargājiet savu galds stilīgi

Kas ir paliktņi?

krūzes paliktnis ir mazs paklājiņš vai spilventiņš, ko izmanto, lai pasargātu galda vai citas mēbeles virsmu, kad tā ir uzlikta uz dzēriena glāzes vai tases no karstuma, mitruma vai traipiem. Apmales bieži izmanto vietās, kur tiek pasniegti dzērieni, piemēram, mājās, restorānos un bāros, lai izvairītos no sasitumiem, sasitumiem un citiem bojājumiem, ko rada glāzes vai tases mitra, auksta vai karsta pamatne.

Vietnē Kulina mēs piedāvājam paliktņus no dažādiem materiāliem, tostarp koka, marmora, silikona, korķa un jūraszāles, ko izgatavojuši tādi ražotāji kā Blomus, Continenta, un WMF.

Kādas ir krūzes paliktnisizmantošanas priekšrocības?

krūzes paliktnis izmantošanai ir vairākas priekšrocības:

  • Aizsardzība: Apmales pasargā mēbeļu virsmas no traipiem, karstuma un mitruma, ko rada dzērieni. Tas ļauj saglabāt mēbeļu izskatu kā jaunām un novērš bojājumus, kurus būtu dārgi novērst vai nomainīt.
  • Higiēna: Izveidojot barjeru starp dzērieniem un mēbeļu virsmām, paliktņu izmantošana samazina slimību vai mikrobu izplatīšanās risku no vienas personas uz otru. Tas ir ļoti svarīgi koplietošanas vai sabiedriskajās telpās.
  • Ērtības: Tos ir viegli novietot zem dzēriena: paliktņu lietošana ir vienkārša, un tos ir viegli novietot zem dzēriena. Tās ir praktiska un pieejama alternatīva, jo tās ir arī viegli tīrāmas un tās var izmantot atkārtoti.
  • Estētika: Paplātes var piešķirt jūsu istabai vai galdam papildu šarmu. Izvēlēties krūzes paliktnis , kas sader ar interjera dizainu vai tēmas izvēli, ir vienkārši, jo mūsu piedāvājumā tie ir dažādās krāsās un formās.

Kur citur var izmantot krūzes paliktnis , izņemot ēdināšanas iestādi?

Spilventiņi nav paredzēti tikai lietošanai pie ēdamgalda; tos var izmantot daudzās vietās. Šeit ir vēl dažas citas vietas, kurās paliktņi var būt noderīgi:

  • Dzīvojamā istaba: Lai pasargātu virsmas no dzērienu radītā mitruma un karstuma, paliktņus var novietot uz kafijas galdiņiem, galdiņiem un citām virsmām viesistabā.
  • Birojs: Lai novērstu kafijas tasīšu, ūdens pudeļu vai citu šķidrumu noplūdi vai traipus, paliktņus var novietot uz darba vietām vai konferenču galdiem.
  • Guļamistaba: Lai pasargātu no mitruma no ūdens pudelēm vai glāzēm, uz naktsgaldiņiem var izmantot paliktņus.
  • Āra teritorijas: Lai pasargātu virsmas no mitruma un karstuma, ko rada dzērieni, izmantojiet paliktņus uz terasēm, klājiem un āra galdiem.

Ja vēlaties pasargāt savu galdu, varat apskatīt arī mūsu piedāvāto galda klājamo paliktņu, galdautu un paliktņu klāstu.