Dekori

6 items total
Cepumu forma ANIMAL 23,5 cm, zaļa, Lékué
10,70 €
LKE0200150V10M017
Cepumu formiņa CHRISTMAS TREE, 27 cm, zaļa, Lékué LKE0200180V13M017
Cepumu formiņa SNOWFLAKE, 23,5 cm, zila, Lékué
18,70 €
LKE0200170Z11M017
Cepumu formiņas, 3 formiņu komplekts, Lékué
22,49 € –19 %
18,10 €
LKE0200103SURM017
Ziemassvētku cepumu formiņas, dāvanu komplekts, Lékué LKE3000095SURM017

Kūku dekorēšanas māksla

Kas man nepieciešams kūku dekorēšanai?

Kūku dekorēšana ir māksla, taču, lai kūkas varētu skaisti izrotāt, ir nepieciešami ne tikai roku prasmes un radošums, bet arī daži instrumenti.

 • Sīkfailu griezējs
 • Sīkfailu griezējs ir rīks, ar ko no cepumu mīklas izgriezt radošas formas. Atkarībā no izmēra un dizaina tās ļauj izgriezt atsevišķas sīkfailu formas vai daudzas tieši tādas pašas formas, kas attēlo zvaigznes, sniegpārsliņas, eglītes utt. Sīkfailu griezēji bieži vien ir izgatavoti no metāla vai plastmasas, un dažkārt tiem ir rokturi, kas atvieglo formu stumšanu un precīzu griešanu. Kad cepumi ir izcepti un atdzisuši, tos var sākt dekorēt.

 • Cauruļu maisiņi
 • Konditorejas uzmavas ir nepieciešams kūku dekorēšanas aprīkojums, ja plānojat izrotāt savu kūku. Cauruļu maisiņš ir bieži vien konusa vai trīsstūra formas trauks, kas izgatavots no auduma, plastmasas, papīra u. c., ko saspiež ar rokām un izmanto dažādiem mērķiem, lai izstumtu puscietus priekšmetus caur nelielu atveri vienā galā, kas bieži vien ir aprīkots ar formas uzgalīti.

  • Līšanas sprauslas

  Pateicoties dažāda izmēra un formas glazūras uzgaļiem, varat apledot kūkas ar dažādiem skaistiem dizainiem. Līmēšanas uzgaļi ir lieliski piemēroti, lai uzklāt karalisko glazūru uz svētku tortēm, uzklāt sviesta krēmu uz cupcakes un papildināt dizainu ar detaļām, un tie ir piestiprināti pie izsmidzināšanas maisiņa. Ledus uzgaļi ir pieejami dažādos dizainos, tostarp grozu pinuma, zvaigžņu, apaļie, pilienu ziedu un lapu uzgaļi un citi.

  • Līšanas un dekorēšanas lāpstiņas

  Šauras, elastīgas, garas dekorēšanas lāpstiņas vienmērīgai glazūras uzklāšanai uz kūkas

  Vietnē Kulina var iegādāties dažādus piederumus kūku dekorēšanai no tādiem ražotājiem kā de Buyer un Lékué, kas pieejami dažādās krāsās un no dažādiem materiāliem.