Mīklas griezēji

4 items total

Mīklas skrāpji - vienkāršs veids, kā apstrādāt mīklu

Kas ir mīklas skrāpis?

Mīklas skrāpis, ko bieži dēvē arī par galda skrāpi, ir kulinārijas piederums, ko bieži izmanto cepšanā, lai apstrādātu kūku, picas vai maizes mīklu. Parasti tam ir rokturis un plakans, taisnstūra formas asmens, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda, metāla vai plastmasas.

Ar asmeni var saskrāpēt un pārvietot mīklas gabaliņus, sagriezt mīklu un notīrīt virsmas, piemēram, darba virsmas, griešanas dēlīšus mīklas rullis. Dažiem mīklas skrāpjiem, kas paredzēti vienkāršai mīklas porcionēšanai, uz asmeņa ir papildus marķētas mērvienības.

Tie ir neaizstājams maiznieku rīks, jo atvieglo un paātrina mīklas apstrādi un veidošanu.

Kam jūs izmantojat mīklas skrāpi?

Mīklas skrāpi var izmantot dažādiem cepšanas mērķiem, tostarp:

  • Mīklas griešana un dalīšana: Ar mīklas skrāpja plakano asmeni ir viegli sagriezt mīkstu mīklu un sadalīt to vienādās daļās.
  • Mīklas pacelšana un pārvietošana: Ar mīklas skrāpi mīklu var arī pārvietot pāri virsmām, piemēram, no kapājamā dēlīša uz cepeškrāsns panna.
  • Virsmu tīrīšana: Ar šo skrāpi var arī notīrīt mīklu vai citas daļiņas no darba virsmas, tādējādi atvieglojot tīrības uzturēšanu cepšanas laikā.
  • Mīklas formēšana: Mīklu var arī ieveidot vajadzīgajās formās, viegli piespiežot ar skrāpi.
  • Virsmas izlīdzināšana: gatavojot maizi vai picas garozu, skrāpi var izmantot, lai izlīdzinātu mīklas virsmu.

Kāda ir atšķirība starp galda skrāpi un mīklas skrāpi?

Dažkārt vārdus "galda skrāpis" un "mīklas skrāpis" lieto savstarpēji aizvietojami, un tie var attiekties uz vienu un to pašu kulinārijas aprīkojumu, kas kalpo vienam un tam pašam mērķim. Gan galda, gan mīklas skrāpim ir rokturis un asmens, ko var izmantot virtuvē, lai veiktu dažādas darbības, kā minēts iepriekš. Atšķirība ir tāda, ka galda skrāpim (sauktam arī par "galda nazi") ir ļoti plāns un ass asmens, kas izgatavots no metāla, bet mīklas skrāpji var būt izgatavoti no plastmasas.

Mīklas skrāpis ir lielisks papildinājums jūsu cepšanas piederumu kolekcijai, un tas ir arī lieliska dāvinājuma ideja jebkuram cepšanas entuziastam.

Varat apskatīt mūsu augstākās kvalitātes mīklas skrāpju izvēli no de Buyer un citu atzītu ražotāju.