dārza spilveni

1 items total
Dekoratīvs dārza spilvens STAY 70 x 30 cm, pelēks, Blomus BM62012

Dārza spilveni - piešķiriet savai āra telpai komfortu un stilu

Kāda ir atšķirība starp iekštelpu un āra spilveniem?

Iekštelpu un āra spilveni ir paredzēti dažādiem mērķiem, un to izgatavošanā tiek izmantoti attiecīgajām vidēm piemēroti materiāli. Šeit ir dažas galvenās atšķirības starp iekštelpu un āra spilveniem:

1. Materiāli:

 • Iekštelpu spilveni: Telpu spilveni bieži tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem, tostarp kokvilnas, poliestera, zīda un dažādiem maisījumiem. Šajos materiālos prioritāte ir komforts un estētika, jo tiem nav jāiztur skarbi āra apstākļi.
 • Āra spilveni: Āra spilveni parasti ir izgatavoti no izturīgākiem un laikapstākļiem izturīgākiem materiāliem, piemēram, akrila, poliestera vai vinila. Šie materiāli ir izvēlēti, ņemot vērā to izturību pret mitrumu, UV starojumu un pelējuma augšanu. Tie ir paredzēti saules, lietus un citu āra elementu iedarbībai.

2. Izturība pret laikapstākļiem:

 • Iekštelpu spilveni: Spilveni iekštelpās nav paredzēti āra apstākļiem, un tie var tikt bojāti, ja tiek pakļauti lietum, saulei vai ekstremālām temperatūras izmaiņām.
 • Āra spilveni: Āra spilveni ir īpaši izstrādāti tā, lai tie būtu izturīgi pret mitrumu, izbalēšanu un citām ar āra apstākļiem saistītām problēmām. Tie ir izstrādāti tā, lai saglabātu labu stāvokli pat lietus, saules gaismas un citu laikapstākļu ietekmē.

3. Būvniecība:

 • Iekštelpu spilveni: Iekštelpu spilveni varētu būt prioritāri plīša un mīkstuma ziņā. Tiem var būt sarežģītāki raksti, tostarp rotājumi un dekoratīvie dūrieni.
 • Āra spilveni: Āra spilveni bieži vien ir veidoti ar vienkāršāku dizainu, galveno uzmanību pievēršot izturībai un funkcionalitātei. Tiem var būt ūdensnecaurlaidīgi pārvalki, rāvējslēdzēji un saites, lai tos piestiprinātu pie āra mēbelēm

4. Uzturēšana:

 • Iekštelpu spilveni: Telpu spilveni parasti ir vieglāk tīrāmi un kopjami, jo tie nav pakļauti tādam pašam netīrumu un mitruma līmenim kā āra spilveni.
 • Āra spilveni: Āra spilveni ir biežāk jātīra, jo tie ir pakļauti āra faktoru iedarbībai. Tie ir paredzēti vieglai noslaucīšanai, notīrīšanai ar šļūteni vai tīrīšanai ar maigiem mazgāšanas līdzekļiem.

5. Estētika:

 • Iekštelpu spilveni: Telpu spilveni bieži vien priekšroku dod estētikai, un tiem var būt plašāka krāsu, rakstu un dizainparaugu dažādība, lai tie atbilstu interjera interjeram.
 • Āra spilveni: Lai gan āra spilveni ir pieejami dažādos dizainos, tiem var būt vairāk utilitārs izskats, uzsvaru liekot uz funkcionalitāti, nevis sarežģītu dizainu.

Kopumā galvenā atšķirība starp iekštelpu un āra spilveniem ir izmantotie materiāli, to spēja izturēt dažādus vides apstākļus un to paredzētais lietojums. Iekštelpu spilvenu prioritāte ir komforts un estētika, savukārt āra spilvenu prioritāte ir izturība un izturība pret laikapstākļiem.

Vai āra spilveni var saslapināties?

Lielākā daļa āra spilvenu nodrošina zināmu aizsardzību pret ūdeni, tomēr ne visi tie ir pilnībā ūdensnecaurlaidīgi. Lietainās dienās materiālus, kas ātri žūst, piemēram, poliesteru, var atstāt ārā.

Lai palielinātu spilvenu ilgmūžību, daži ražotāji iesaka tos turēt telpās, kamēr tie netiek lietoti. Vairāk par katru izvēlēto produktu varat uzzināt, izlasot aprakstu. Dārza spilveni ir lielisks veids, kā uzlabot āra vides komfortu un eleganci. Lai atrastu ideālus spilvenus savai terasei, klājam vai dārzam, aplūkojiet plašo krāsu, audumu un izmēru klāstu, kas pieejams šeit Kulina.

Kā kopt āra spilvenus?

Kad esat izvēlējies dārza spilvenus vietnē Kulina, jūs esat gatavs izbaudīt savu āra telpu stilīgi un ērti. Turpmāk sniegtie padomi palīdzēs jums pēc tam labi rūpēties par dārza spilveniem:

 • Ziemā spilvenus glabājiet telpās. Tas palīdzēs pasargāt tos no nodiluma un pagarinās to pastāvēšanu, lai gan daži spilveni ir veidoti tā, lai izturētu mitrumu.
 • Uzturiet spilvenus tīrus, izmantojot ūdens un viegla mazgāšanas līdzekļa maisījumu, lai tīrīšana būtu viegla un efektīva.
 • Neatstājiet spilvenus slapjus. Šie spilveni vienmēr ir jāžāvē, tiklīdz tie kļūst mitri.

Vai dārza spilvens var izmantot iekštelpās?

Jā, āra spilvenus parasti var izmantot iekštelpās. Tomēr ir dažas lietas, kas jāņem vērā. Āra spilveni var nepiedāvāt tādu pašu mīkstuma un komforta līmeni kā iekšējie spilveni, jo tie ir izgatavoti, lai izturētu ārējos faktorus, piemēram, saules gaismu un mitrumu.

Turklāt āra spilveniem izmantotie materiāli var nebūt tik izturīgi pret traipiem vai tik vienkārši tīrāmi kā iekštelpu spilveniem izmantotie materiāli. Ja vēlaties izmantot āra spilvenus iekštelpās, ir svarīgi pārliecināties, ka to stils un izskats papildina jūsu interjera dizainu.

Vairākas iespējas nodrošina lielāku komfortu un stilu iekštelpās, ja vēlaties, lai spilveni būtu paredzēti tikai lietošanai iekštelpās. Varat iegādāties arī īpaši bērniem paredzētus spilvenus.