Wok WOLL

24 items total
Wok panna TITANIUM NOWO 32 cm, ar rokturi, titāna, WOLL WL11321N
Wok panna DIAMOND LITE 30 cm, titāns, WOLL
96 € –17 %
79 €
WL1030DPS
Wok panna ECO LITE 30 cm, noņemams rokturis, WOLL
95,90 €
WL11030ELI
Wok panna TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
134 € –16 %
112 €
WL11361N
Wok panna DIAMOND LITE 26 cm, noņemams rokturis, titāns, WOLL WL11026DPS
Wok panna TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
131 € –12 %
114 €
WL1136N

Izpētiet kulinārijas iespējas ar mūsu ekskluzīvo WOLL Wok pannu kolekciju, kas ir rūpīgi izstrādāta gan izsmalcinātiem pavāriem, gan mājas pavāriem. Šīs daudzpusīgās un augstas veiktspējas WOK pannas ir izstrādātas, lai paceltu jūsu gatavošanu maisot un Āzijas virtuvi jaunā izcilības līmenī.

WOLL Wok pannas ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu ātru un vienmērīgu karstuma sadalījumu pa gatavošanas virsmu, ļaujot precīzi pagatavot perfektu apcepumu un sautējumu. Neatkarīgi no tā, vai uz tām mētājat dārzeņus, gaļu vai nūdeles, šīs WOK pannas nodrošina vienmērīgu rezultātu, radot ēdienus, kas izceļas ar garšu.

WOLL Wok pannu nepielipīgais pārklājums ne tikai padara gatavošanu patīkamu, bet arī atvieglo tīrīšanu. Jūs varat cept, izmantojot minimālu daudzumu eļļas, un izbaudīt ērtības, ko sniedz pannu uzturēšana bez piepūles. Pavadiet mazāk laika, lai tīrītu, un vairāk laika, lai baudītu savus gardos ēdienus.

WOLL virtuves piederumu pamatā ir daudzpusība, un WOK pannas nav izņēmums. Tās ir saderīgas ar dažādām plītīm, tostarp gāzes, elektriskajām un indukcijas plītīm, nodrošinot jums iespēju gatavot ēdienu jebkurā virtuves vidē.

Izturība ir WOLL reputācijas stūrakmens, un to Wok pannas ir veidotas tā, lai izturētu augstas temperatūras un stingru lietošanu. Jūs varat uzticēties, ka šīs pannas būs uzticama jūsu virtuves sastāvdaļa gadiem ilgi.

Mūsu WOLL Wok pannu kolekcijā ir pieejami dažādi izmēri un stili, tāpēc jūs varat izvēlēties ideālu Wok pannu, kas atbilst jūsu ēdiena gatavošanas vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat ātras vakariņas vai rīkojat svētkus, šīs WOK pannas nodrošina stabilu veiktspēju.

Uzlabojiet savas kulinārijas prasmes un ar WOLL Wok pannām pagatavojiet apetīti rosinošus, Āzijas iedvesmotus ēdienus. To kvalitāte, daudzpusība un izturība padara tās par neaizstājamu papildinājumu jebkurai virtuvei. Negaidiet - sāciet gatavot wok kā profesionālim ar WOLL jau šodien.