Wok panna TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL

Code: WL1136N
Brand: WOLL
131 € –10 %
Wok panna TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
131 € –10 % 117 €
Pieejams (3 pcs)

Vācu zīmola WOLL augstākās klases Titanium Nowo pannas bez lipīgās virsmas WOLL pēdējo piecpadsmit gadu laikā ir kļuvušas par klasiku pasaules tirgos. Lai garantētu lieliskus gatavošanas rezultātus, šajā sērijā ir apvienoti ar rokām darināti, augstākās kvalitātes augsto tehnoloģiju materiāli ar modernām ražošanas metodēm un pārdomātu dizainu. Tās augsto kvalitāti jau ir pierādījis pats laiks. Ne velti uzņēmuma Nowo nosaukumā ir uzņēmuma dibinātāja Norberta Volla (Norbert Woll) vārds.

Detailed information

Product detailed description

Vācu zīmola WOLL augstākās klases Titanium Nowo pannas bez lipīgās virsmas WOLL pēdējo piecpadsmit gadu laikā ir kļuvušas par klasiku pasaules tirgos. Lai garantētu lieliskus gatavošanas rezultātus, šajā sērijā ir apvienoti ar rokām darināti, augstākās kvalitātes augsto tehnoloģiju materiāli ar modernām ražošanas metodēm un pārdomātu dizainu. Tās augsto kvalitāti jau ir pierādījis pats laiks. Ne velti uzņēmuma Nowo nosaukumā ir uzņēmuma dibinātāja Norberta Volla (Norbert Woll) vārds.

Titāna cietās pannas Nowo ir ideāli piemērotas veselīgai un energoefektīvai ēdiena gatavošanai ar nelielu tauku daudzumu vai bez tā. Titāna rūdītajai virsmai piemīt izcilas nepielipšanas īpašības, un tā ir arī ļoti izturīga pret skrāpējumiem. Pannas ir viegli tīrāmas, un tās var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai izmantot, piemēram, metāla virtuves piederumus.

Izturīgie, nedegošie pannas rokturi ir ērti lietojami, un to atbalsta daļa ir ielikta pannas atlējumā. Tās veido vienotu veselumu, kas nodrošina drošu montāžu. Vēl viena Titanium Nowo trauku priekšrocība ir ideāla siltuma sadale un akumulācija. Pannas var izmantot uz visiem karstuma veidiem, izņemot indukcijas, kā arī cepšanai cepeškrāsnī līdz 250 °C.

Titāna sērijas jaunums

 • Premium klases titāna pannas ikdienas lietošanai, patentēta ražošana
 • Ar rokām liets, no viena gabala, kas nodrošina augstāku mehānisko un termisko izturību
 • Apvieno meistarību ar inovatīvām tehnoloģijām
 • Ciets, izmēros stabils, piemērots profesionāliem pavāriem, pateicoties tā kvalitātei
 • Īpaši izturīga nelīpoša virsma veselīgai gatavošanai bez taukiem
 • Rūdīts, izturīgs pret skrāpējumiem, izgatavots bez PFOA
 • Pateicoties augstajai virsmas izturībai, var izmantot pat metāla virtuves piederumus
 • Smalku ēdienu pagatavošanai un cepšanai augstā temperatūrā
 • Perfekts siltuma sadalījums un akumulācija, siltuma pārnese pa visu virsmu
 • Ietaupa līdz 1/3 enerģijas salīdzinājumā ar tradicionālajām nerūsējošā tērauda pannām
 • Aptuveni 8 mm biezs dibens, piemērots visiem siltuma avotiem, izņemot indukciju
 • Pastiprinātas malas lielākai triecienizturībai
 • Paredzēta vieglai ielejamībai bez pilēšanas
 • Ausis no karstumizturīgas sintētikas, piemērotas cepšanai cepeškrāsnī
 • Traukus ir ļoti viegli tīrīt, tos var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

WOLL profesionālie lieti izstrādājumi ir "Made in Germany" produkti, kas ražoti ar visaugstāko kvalitāti. Tas tiek nepārtraukti uzraudzīts arī ražošanas procesa laikā. WOLL izmantotās tehnoloģijas ir arī videi draudzīgas, jo tās rada maz oglekļa dioksīda emisiju. Visi WOLL trauki, kas izgatavoti no augstas kvalitātes kultivēta alumīnija sakausējuma, tiek lieti ar rokām, tādējādi atšķirot tos no parastās anonīmās rūpnīcas produkcijas. Lēna rokas liešana novērš gaisa kabatu veidošanos, kas samazina materiāla kvalitāti.

Uz iegūtā alumīnija lējuma tiek uzklāti vēl vairāki slāņi, lai palielinātu nepielipšanas spēju un trauku izturību. Tomēr pirms tam tā virsma tiek vairākas reizes apstrādāta ar smilšu strūklu. Nākamajā posmā pannas vai katla korpusu rūdina ar titāna daļiņām un apdedzina ar plazmas sprauslu ekstremālā temperatūrā, kas pārsniedz 20 000 °C. Tādējādi trauki ir izmēru ziņā stabili un izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Otrais slānis aizsargā materiālu pret koroziju, savukārt trešais slānis nodrošina lieliskas pretaplipšanas īpašības. Pēdējais rūdītais virsējais slānis ir nelīpošs, rūdīts, izmantojot titāna daļiņas. Tā izcilo īpašību dēļ to aizsargā ražošanas noslēpums.

Pateicoties īpašam ražošanas procesam, augstas kvalitātes nepielipīgā virsma ir izturīga pret mazgāšanu trauku mazgājamā mašīnā vai pat metāla virtuves piederumu lietošanu (tomēr, lai jūsu trauki kalpotu ilgāk, iesakām izmantot saudzīgākus koka vai silikona piederumus.) Ir pierādīts, ka WOLL īpaši rūdītā nelīpošā virsma ir veselīga ēdiena gatavošanai, izmantojot maz tauku vai bez tiem. Tas ir drošs un nesatur PFOA. Iegūtie ēdieni ir tik bagāti ar vitamīniem. Pateicoties tās karstumizturībai līdz 250 °C, tā ir piemērota ne tikai maigiem ēdieniem, bet arī cepšanai augstā temperatūrā. Titāna Nowo trauki ļoti labi iztur temperatūras triecienus, un tos var pat strauji uzkarsēt, neizmantojot taukus. Pateicoties to izcilajām nelīpošajām īpašībām, traukus ir ļoti viegli tīrīt.

Additional parameters

Category: Wok pannas
Warranty: 2 years
Weight: 2.06 kg
Produkta veids: Wok
Materiāls: Titāns
Kolekcija: WOLL Titanium Nowo
Margin: D
Izmērs: 36 cm
Produkta informācija: Lietojams trauku mašīnā
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: