Wok panna DIAMOND PRO XR LOGIC 28 cm, ar vāku, noņemams rokturis, WOLL
Code: WL11028PLCILProduct detailed description
Svarīgi! Gatavošana ar WOLL traukiem ir kā māksla, kas jums ar pareizu pieeju atmaksāsies ar labākajiem darbiem. Tāpēc izlasiet WOLL instrukcijas to pareizai lietošanai, kas atrodas šī apraksta beigās. ↓↓↓
Wok panna Diamond XR Pro Logic ar diametru 28 cm ar īpaši izturīgu piecu slāņu nepiedegošu pārklājumu, kas sacietināts ar dimantu. Dubultā rūdītā virsma ir izturīga pret skrāpējumiem un ir izgatavota bez PFOA. Šie augstākās kvalitātes trauki ar nelīpošu pārklājumu ir ideāli piemēroti veselīgai ēdiena gatavošanai, neizmantojot taukus.
Trauka korpuss ir izgatavots no rūdīta alumīnija sakausējuma, kas ļauj tam ātri uzkrāt un sadalīt siltumu pa visu virsmu. Tas ir atliets no viena gabala, tāpēc ir ļoti izturīgs pret mehāniskiem un termiskiem bojājumiem. Tā ir izturīga un izmēru ziņā stabila, un tās augstās kvalitātes dēļ tā ir piemērota gan profesionāliem, gan amatieriem pavāriem. Ļoti augstā virsmas izturība ļauj izmantot metāla instrumentus.
Termiski izolētais ergonomiskais nerūsējošā tērauda rokturis ir noņemams un ietaupa vietu uzglabāšanas laikā. WOK pannas komplektā ietilpst arī pilnībā nerūsējošā tērauda katla vāks ar nerūsējošā tērauda rokturi. 8 mm biezā feromagnētiskā tērauda pamatne ir ražota speciāli WOLL. Pastiprinātas pannas malas nodrošina labāku triecienizturību.
Diamond XR Pro Logic trauki ir piemēroti visu veidu plītīm, tostarp indukcijas plītīm, un tos var izmantot arī cepeškrāsnī līdz 250°C ( bez roktura). Ļoti viegli tīrāms un mazgājams trauku mazgājamā mašīnā.
Specifikācijas:
- Diametrs: 28 cm
- Augstums: 10 cm
WOLL uzņēmuma instrukcijas pareizai WOLL trauku lietošanai
WOLL-Profi-Guss trauki ļoti ātri sakarst, tāpēc cepšanas laikā ir svarīgi uzturēt pareizu temperatūru.
Cepot vai cepot taukos vai eļļā, rūpīgi uzsildiet WOLL-Profi-Guss traukus:
- Īsi uzsildiet tukšo WOLL-Profi-Guss līdz augstākajam iestatījumam. Augstas kvalitātes apakšdaļa uzkarst ļoti ātri un vienmērīgi.
- Laikus samaziniet temperatūru līdz vajadzīgajam līmenim un pievienojiet taukus vai eļļu un cepšanas sastāvdaļas.
- Lai pārliecinātos, ka tauku vai eļļas temperatūra ir atbilstoša, turiet sausu koka katla rokturi tauku traukā. Ja ap to veidojas mazi burbuļi, tauki ir pietiekami karsti. Jums nevajadzētu sākt smēķēt no taukiem, jo tad tie sāk degt.
WOLL-Profi-Guss trauki ir arī lieliski piemēroti, piemēram, gaļas pagatavošanai bez taukiem, pateicoties to augstas kvalitātes nepielipīgajai virsmai:
- Cepot gaļu bez taukiem, uzkarsējiet WOLL-Profi-Guss traukus aptuveni 2 1⁄2 minūtes, izmantojot augstāko iestatījumu. Pārbaudiet, vai panna ir pareizi uzkarsēta: ar mitru pirkstu iepiliniet pannā dažus ūdens pilienus - ja pilieni "dejo" uz dibena, panna ir pareizā temperatūrā; ja tie uzreiz pazūd, panna WOLL-Profi-Guss ir jau pārāk karsta.
- Tagad varat samazināt siltuma padevi par aptuveni trešdaļu.
- Pirms gatavošanas gaļai jābūt istabas temperatūrā.
- Tagad ievietojiet gaļu WOLL-Profi-Guss traukā - sākumā gaļa nedaudz pielips pie tā.
- Kad tas nedaudz atdalās no apakšas, apgrieziet to un apcepiet no otras puses.
- Pēc tam gaļu cepiet vai apcepiet, līdz tā kļūst tik mīksta, cik vēlaties. Asiņaina: piespiežot gaļu, gaļa nespēj pretoties; vidēji sasmalcināta: neliela pretestība; sasmalcināta: piespiežot gaļu, gaļa gandrīz nesaskaras.
- Pēc cepšanas ļaujiet gaļai aptuveni 5 minūtes atpūsties cepeškrāsnī 90 °C temperatūrā.
Additional parameters
| Category: | Vokpannas ar standarta pārklājumu |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 2.36 kg |
| EAN: | 4054359016102 |
| Produkta veids: | Wok |
| Materiāls: | Alumīnijs |
| Krāsa: | Melna |
| Margin: | E |
| Izmērs: | 28 cm |
| Gab. komplektā: | 1 gab. |
| Iespējas: | Var lietot cepeškrāsnī, Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, Var lietot uz indukcijas plīts, Noņemams rokturis, Bez PFOA |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimālā krāsns temperatūra °C: | 250 |
| Garantija (gadi): | 2 |
| Pretpiedeguma: | Pretpiedeguma pārklājums |
| Zīmola izcelsme: | Vācija |
| Svara kategorija: | Vidējs (1,2–2 kg) |
| Roktura materiāls: | Metāla rokturis |
| Ražošanas valsts: | Vācija |
| Virsmas apdare: | Pretpiedeguma pārklājums |
| Siltuma vadītspēja: | Ātra uzkaršana (1 - 2 minūtes) |
| Plīts virsmas tips: | Visi tipi |
| Iegurņa forma: | Apaļš |
Be the first who will post an article to this item!