Griešanas dēlītis un nažu asinātājs 2in1 SLICE&SHARPEN, zaļš, Joseph Joseph

Code: JS60027
29 € –10 %
Griešanas dēlītis un nažu asinātājs 2in1 SLICE&SHARPEN, zaļš, Joseph Joseph
29 € –10 % 26 €
Izpārdots
The item has been sold out…

Dizaina izaicinājums Joseph Joseph: asiniet nazi ikreiz, kad gatavojaties griezt

Detailed information

Product detailed description

Dizaina izaicinājums Joseph Joseph: asiniet nazi ikreiz, kad gatavojaties griezt

Risinājums: griešanas dēlītis ar integrētu Slice&Sharpen funkciju

Atzīsim, ka ne katrs nazis ir ideāli ass pirms katra grieziena. Dizaineri ir aprīkojuši Slice&Sharpen ar iebūvētu asinātāju ar keramikas diskiem. Vienkāršā un vienmēr pieejamā slīpēšanas metode nodrošina vienmēr perfekti asus griezējinstrumentus.

  • Griezējdēlis un asinātājs 2in1
  • Universāls griešanas dēlītis modernās krāsās
  • Droša stiepšanās slīpēšana
  • Neslīdošas malas
  • 2 izmēri vairākās krāsās
  • Pieejams arī bambusa koka

Kapāšanas dēlis ar asinātāju ir ideāls risinājums tiem, kam patīk samazināt virtuves palīgu skaitu un kas vēlas, lai viss būtu pa rokai īstajā brīdī. Ar nažiem vienmēr rīkojas, kad griešanas dēlis ir izvilkts, tāpēc asinātāja ievietošana griešanas dēļa atverē ir loģisks risinājums. Vienkārši novietojiet griešanas dēlīti uz malas un vairākas reizes pabīdiet naža asmeni starp keramikas diskiem.

Ieteikums: asinātājs nav piemērots keramikas nažiem un nažiem ar zobainiem asmeņiem.

Kopš 2003. gada Joseph Joseph un to dizaineru mērķis ir modernizēt kopējos virtuves palīglīdzekļus. Brāļi Ričards un Entonijs Džozefi nolēma savu pieredzi, kas gūta produktu dizaina studijās, pārnest uz savu uzņēmumu. Viņu entuziasms inovāciju jomā katru sezonu piedāvā jaunus produktus un jaunas, pievilcīgas krāsu gammas. Katrs atsevišķs produkts ir izstrādāts, cenšoties maksimāli uzlabot funkcionalitāti, drošību un vizuālo pievilcību. Rezultātā tapušie izstrādājumi iedvesmo entuziasmu un sniedz prieku ne tikai ar savu rotaļīgo dizainu, bet arī ar pārsteidzošo praktiskumu, kas jums patiks jau no pirmās lietošanas reizes. Joseph Joseph ne tikai gūst panākumus vairāk nekā 100 valstīs, bet arī katru gadu iegūst daudzas balvas un nominācijas par dizainu un inovācijām. Lielā virtuves produktu pārdošanas apjoma un popularitātes dēļ dizaineri ir pievērsuši uzmanību ne tikai darba virsmai, bet arī zem tās esošajiem atkritumiem un tīrīšanas līdzekļiem. Rezultātā klienti tagad var baudīt ne tikai dizaina virtuves piederumus, bet arī visaptverošu, mainīgu un inteliģentu atkritumu un otrreizējās pārstrādes risinājumu, kas lieliski iekļaujas mūsdienu dzīvesveidā. tādējādi Joseph Joseph vairs nav tikai augstākās klases dizaina un kvalitātes garantija, bet arī iespēja mainīt savu dzīvesveidu

Additional parameters

Category: Griešanas dēlīši
Warranty: 2 years
Weight: 0.76 kg
Produkta veids: Dēlīši
Materiāls: Plastmasa
Krāsa: Zaļa
Kolekcija: Joseph Joseph Slice&Sharpen™
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: