Vannasistabas piederumi Brabantia

35 items total
Digitālie svari, balti, Brabantia
Sticker
33,49 € –20 %
26,79 €
BRAB280146
Digitālie svari, balti, Brabantia
Sticker
36,49 € –20 %
29,19 €
BRAB483127
Digitālie svari, melni, Brabantia
Sticker
77 € –28 %
55,25 €
BRAB481949
Dušas gumijas birste, balta, Brabantia
Sticker
25,49 € –20 %
20,39 €
BRAB280184
Dušas plaukts, balts, Brabantia
Sticker
32,49 € –20 %
25,99 €
BRAB280764
Dušas plaukts, pelēks, Brabantia
Sticker
32,49 € –20 %
25,99 €
BRAB280740
Up
More products

Laipni lūdzam mūsu augstas kvalitātes vannasistabas piederumu kolekcijā no Brabantia! Uzlabojiet savas vannasistabas dekora un organizācijas līmeni ar mūsu rūpīgi atlasīto Brabantia produktu izvēli, kas izstrādāta, lai uzlabotu jūsu vannasistabas pieredzi. Sākot no stilīgiem uzglabāšanas risinājumiem līdz inovatīviem vannasistabas piederumiem - mums ir viss, kas nepieciešams, lai izveidotu funkcionalitāti un estētiski patīkamu telpu.

Iepazīstieties ar plašu vannasistabas piederumu klāstu, kas izstrādāti Brabantia, pazīstamas zīmola ar augstas kvalitātes un dizaina izcilību, pūles rezultātā. Mūsu kolekcijā ietilpst ziepju dozatori, zobu birstu turētāji, tualetes suku komplekti, atkritumu kastes, dušas grozi un daudz kas cits, kas visi ir rūpīgi izgatavoti, lai uzlabotu jūsu ikdienas rutīnas.

Brabantia vannasistabas piederumi izceļas ar eleganto un moderno dizainu, kas lieliski iederas jebkurā vannasistabas dekorācijā. Neskatoties uz to, vai Jums patīk minimalistisks vai ekscentriskāks stils, mēs piedāvājam produktus, kas atbilst Jūsu gaumei un priekšlikumiem. Katrs produkts ir izgatavots ar uzmanību pret detaļām, nodrošinot izturību un ilgstošu veiktspēju.

Organizācija ir ļoti svarīga katrā vannasistabā, un Brabantia saprot, cik svarīgi ir uzturēt telpu kārtībā un bez nevajadzīgām lietām. Iepazīstieties ar mūsu uzglabāšanas risinājumu klāstu, ieskaitot sienas uzstādāmus organizatorus, dušas plauktus un kosmētikas organizatorus, lai palīdzētu saglabāt personīgās higiēnas priekšmetus, dvieļus un citus būtiskos priekšmetus labi sakārtotus.

Brabantia vannasistabas piederumi neizceļas tikai ar savu estētiku un organizāciju, bet arī pievērš uzmanību funkcionālumam. Mūsu ziepju dozatori ir aprīkoti ar viegli lietojamām pumpām ātrai roku mazgāšanai, sav

ukārt zobu birstu turētāji nodrošina higiēnisku un ērtu uzglabāšanu mutes higiēnas produktiem. Tualetes suku komplekti ir izstrādāti efektīvai tīrīšanai un tiem ir maināmi suku galviņas papildu ērtībām.

Brabantia sīkumā pievērš uzmanību arī ilgtspējai. Daži no mūsu vannasistabas piederumiem ir izgatavoti no augstas kvalitātes videi draudzīgiem materiāliem, kas ir izturīgi un var tikt pārstrādāti. Izvēloties Brabantia, Jūs ne tikai iegādājaties augstas klases produktus, bet arī apzināti izvēlaties videi draudzīgu risinājumu.

Atjaunojiet savu vannasistabu ar Brabantia augstas kvalitātes produktiem un stilīgu dizainu. Iegādājieties mūsu kolekciju jau šodien un izbaudiet perfektu funkcionalitātes, estētikas un ilgtspējas kombināciju. Pārvērtiet savu vannasistabu par atpūtas un skaistuma oāzi ar Brabantia!