Tualetes piederumi Brabantia

51 items total
Rezerves tualetes papīra turētājs, melns, Brabantia BRAB483462
Tualetes birstes turētājs, matēts tērauds, Brabantia BRAB427183
Tualetes birstes turētājs, spīdīgs tērauds, Brabantia BRAB427169
Tualetes papīra turētājs RENEW, maigi bēšs, Brabantia BRAB223242
Tualetes papīra turētājs, melns, Brabantia
43,49 €
BRAB483400
Tualetes papīra turētājs, platīns, Brabantia
13,49 €
BRAB477300
Rezerves tualetes birste MINDSET, pelēka, Brabantia BRAB303722
Rezerves tualetes birste, balta, Brabantia
11,49 €
BRAB325427
Rezerves tualetes birste, melna, Brabantia
13,49 €
BRAB370021
Rezerves tualetes birste, melna, Brabantia
11,49 €
BRAB201240
Rezerves tualetes papīra turētājs MINDSET, balts, Brabantia BRAB303180
Rezerves tualetes papīra turētājs MINDSET, pelēks, Brabantia BRAB303166
Rezerves tualetes papīra turētājs, balts, Brabantia BRAB280528
Rezerves tualetes papīra turētājs, balts, Brabantia BRAB483448
Rezerves tualetes papīra turētājs, matēts tērauds, Brabantia BRAB280566
Rezerves tualetes papīra turētājs, melns, Brabantia BRAB280504
Rezerves tualetes papīra turētājs, platīns, Brabantia BRAB280542
Up
More products

Iepazīsties ar Brabantia augstas kvalitātes tualetes piederumiem, kas uzlabos tavu vannas istabas pieredzi. Mūsu kolekcija ietver inovatīvus un stilīgus produktus, kas nodrošina komfortu, funkcionalitāti un eleganci tavā tualetes telpā. Vai tu meklē tualetes sukas, tualetes papīra turētājus vai citus būtiskus piederumus? Brabantia piedāvā tev ideālas risinājumus.

Brabantia tualetes piederumi ir rūpīgi izstrādāti un izturīgi. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un paredzēti ikdienas lietošanai, nodrošinot ilgstošu veiktspēju. To stilīgais un modernais dizains saskan harmoniski ar jebkuru vannas istabas interjeru, piešķirot telpai eleganci.

Izbaudi absolūtu tīrību ar Brabantia tualetes sukiem. Tie ir aprīkoti ar ergonomiskām rokturēm un izturīgiem sariem, nodrošinot efektīvu tīrīšanu vienlaikus maigi apstrādājot tualetes poda virsmu. To inovatīvais un higiēnisks dizains ietver noņemamu iekšējo konteineri, kas vienkāršo tīrīšanu un uzturēšanu.

Turi tualetes papīru vienmēr rokas stiepiena attālumā ar Brabantia tualetes papīra turētājiem. Tie ir paredzēti standarta tualetes papīra rullīšu uzglabāšanai un tiem ir praktisks un stilīgs dizains, kas lieliski iederas tavā vannas istabas dekorācijā. Viegla uzstādīšana un izturīga konstrukcija nodrošina ērtības un uzticamību.

Brabantia piedāvā arī plašu citu tualetes piederumu klāstu, kas uzlabo tavas vannas istabas funkcionalitāti. Sākot no suku turētājiem līdz ziepju izdalītājiem, šie piederumi ir izstrādāti, lai atvieglotu tavu ikdienas rutīnu un uzturētu vannas istabu kārtīgu un bez nevajadzīgiem priekšmetiem.

Ieguldi Brabantia tualetes piederumos, lai uzlabotu savu vannas istabas pieredzi. Iepazīsties ar mūsu kolekciju jau šodien un izvēlies ideālos piederumus, kas apvieno stilu, izturību un funkcionalitāti. Ar Brabantia palīdzību tu vari izveidot praktisku un estētiski patīkamu vannas istabu, nodrošinot patīkamu un higiēnisku tualetes telpu visiem.