Deserta šķīvis MATT BLACK 23 cm, MIJ

Code: MIJC7963A
Brand: MIJ
18 €
Pieejams (4 pcs)

Liels sekls šķīvis ar matētu apdari no Made in Japan kolekcijas Matt ir izgatavots ar rokām no augstas kvalitātes dabīgas keramikas, kas nesatur kaitīgas vielas. To var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā un mikroviļņu krāsnī.

Detailed information

Product detailed description

Lielais seklais šķīvis no kolekcijas Matt MIJ ir izgatavots ar rokām no izturīgas dabīgās keramikas, kas nesatur kaitīgus piemaisījumus vai smagos metālus. To izgatavo japāņu meistari, kuru tradīcijas aizsākās 12. gadsimtā. Krāsas ir augstas kvalitātes, tās nenolobās un nesatur kaitīgas vielas.

Tādējādi MIJ izstrādājumi ir piemēroti gan trauku mazgājamā mašīnā, gan mikroviļņu krāsnī. Japāņu keramika MIJ restorānos tiek izmantota jau vairāk nekā 30 gadus, un tās kvalitāte un izturība ir pilnībā apstiprināta. Keramika tiek importēta tieši no Japānas.

Matētās kolekcijas trauki ir matēti un izgatavoti melnā un pelēkā krāsā. Malas ir apstrādātas ar spīdīgu glazūru, kas lieliski kontrastē ar matēto centrālo daļu. Dažiem matētās kolekcijas traukiem ir pusglancēta apdare, un vietās, kur matētā apdare savienojas ar glancēto, rodas interesants efekts, kas atgādina brīvi plūstošu krāsu.

SPECIFIKĀCIJAS

Diametrs: 23 cm

Augstums: 4 cm

Svars: 600 g

Krāsa: melna

Materiāls: keramika

Additional parameters

Category: pusdienu šķīvji
Warranty: 2 years
Weight: 0.6 kg
Produkta veids: Šķīvis
Materiāls: Keramika
Krāsa: Melna
Kolekcija: MIJ Matt Black
Margin: D
Izmērs: 23 cm
Produkta informācija: Lietojams mikroviļņukrāsnī, Lietojams trauku mašīnā
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: