Griešanas dēlītis CHOP2POT L 48 x 27 cm, sarkans, Joseph Joseph

Code: JS60042
Sale KULINA WEEKEND
30 € –15 %
Griešanas dēlītis CHOP2POT L 48 x 27 cm, sarkans, Joseph Joseph
30 € –15 % 25,50 €
Pieejams (1 pcs)

Dizaina uzdevums Joseph Joseph: atvieglot griešanas dēlīša izņemšanu

Detailed information

Product detailed description

Dizaina uzdevums Joseph Joseph: atvieglot griešanas dēlīša izņemšanu

Risinājums: Chop2Pot saliekamais griešanas dēlis

Kad sastāvdaļas ir sagrieztas uz griešanas dēlīša, parasti ir nepieciešams saturu kaut kur pārvietot - bļodā, pannā, šķīvī vai katlā. Iedomājieties, kaChop2Pot var salocīt ar vienu roku, lai iztukšošana būtu precīza, vienkārša un tīra. Ērtu satvērienu nodrošina roktura mīkstās malas.

  • Saliekamais dēlis
  • Universāla lietošana
  • Lietošana ar vienu roku - vienkārši saspiediet roktura malas
  • Viegla griešanas dēļa iztukšošana
  • Ērts, mīksts, neslīdošs rokturis
  • Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā
  • 3 izmēri vairākās krāsās

Plastmasas nažu dēlīši ir ideāli piemēroti ne tikai koka, bet arī plastmasas nažu dēlīšiem, lai uzturētu nažus labā stāvoklī. Tomēr atšķirībā no koka dēļiem plastmasas dēļi ir izturīgāki un viegli kopjami.

Mūsu padoms: ieteicams virtuvē izmantot vairākus griešanas dēļus. Šī griešanas metode ir pilnīgi higiēniska, un to izmanto profesionāļi. Ideāli ir iegādāties gaļas, dārzeņu, vārītu ēdienu un konditorejas izstrādājumu griešanas dēļus.

Kopš 2003. gada Joseph Joseph un to dizaineru mērķis ir modernizēt kopējos virtuves palīglīdzekļus. Brāļi Ričards un Entonijs Džozefi nolēma savu pieredzi, kas gūta produktu dizaina studijās, pārnest uz savu uzņēmumu. Viņu entuziasms inovāciju jomā katru sezonu piedāvā jaunus produktus un jaunas, pievilcīgas krāsu gammas. Katrs atsevišķs produkts ir izstrādāts, cenšoties maksimāli uzlabot funkcionalitāti, drošību un vizuālo pievilcību. Rezultātā tapušie izstrādājumi iedvesmo entuziasmu un sniedz prieku ne tikai ar savu rotaļīgo dizainu, bet arī ar pārsteidzošo praktiskumu, kas jums patiks jau no pirmās lietošanas reizes. Joseph Joseph ne tikai gūst panākumus vairāk nekā 100 valstīs, bet arī katru gadu iegūst daudzas balvas un nominācijas par dizainu un inovācijām. Lielā virtuves produktu pārdošanas apjoma un popularitātes dēļ dizaineri ir pievērsuši uzmanību ne tikai darba virsmai, bet arī zem tās esošajiem atkritumiem un tīrīšanas līdzekļiem. Rezultātā klienti tagad var baudīt ne tikai dizaina virtuves piederumus, bet arī visaptverošu, mainīgu un inteliģentu atkritumu un otrreizējās pārstrādes risinājumu, kas lieliski iekļaujas mūsdienu dzīvesveidā. tādējādi Joseph Joseph vairs nav tikai augstākās klases dizaina un kvalitātes garantija, bet arī iespēja mainīt savu dzīvesveidu

Additional parameters

Category: Griešanas dēlīši
Warranty: 2 years
Weight: 0.5 kg
Produkta veids: Dēlīši
Materiāls: Plastmasa
Krāsa: Sarkana
Kolekcija: Joseph Joseph Chop2Pot™
Margin: E
Produkta informācija: Lietojams trauku mašīnā
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: