Pusdienu trauki MIJ

14 items total
Bļoda NAVY & PINK SAKURA, 4 bļodu komplekts, 300 ml, MIJ MIJRW0018
Suši komplekts BLACK SAKURA, 6 gab., MIJ
55 €
MIJC0317
Suši komplekts BLUE PLUM DESIGN, 6 daļas, MIJ
54,99 €
MIJRW0007
Suši komplekts, 6 gab, ziedu motīvs, MIJ
55 €
MIJC0304
Suši piederumu komplekts GEOMETRIC FLOWERS, 6 daļas, MIJ MIJC0307

Atklājiet mūsu izsmalcināto pusdienu trauku kolekciju no slavenā zīmola Made In Japan! Uzlabojiet savu ēšanas pieredzi ar šiem rūpīgi izgatavotajiem komplektiem, kas ideāli saplūst tradīciju un inovāciju. Katrs pusdienu trauks atspoguļo zīmola saistību ar bezvadu mākslu un uzmanību pret detaļām.

Ielejieties Japānas kultūras skaistumā, baudot ēdienus ar mūsu rūpīgi izstrādātajiem pusdienu trauku MIJ komplektiem, kas uzsvēra katru mirkli pie galda. No eleganti rotātām tējas komplektiem, kas piešķir eleganci jūsu tējas brīžiem, līdz sarežģītajiem vakariņu komplektiem ar sarežģītiem modeļiem, kas godina Japānas bagāto māksliniecisko mantojumu - mūsu kolekcija piedāvā dažādu pusdienu trauku komplektu izvēli, kas pielāgojas jūsu unikālajam stilam un priekšrojām.

Ražoti no labākajiem materiāliem un bagātināti ar Japānas estētikas būtību, šie pusdienu trauku komplekti nav vienkārši trauki; tie ir apbrīnojami funkcionāla mākslas darbi. Vai jūs rīkojat oficiālu vakariņu, relaksējošu brokastis vai vienkārši baudāt maltīti ar saviem tuvākajiem, mūsu Made In Japan pusdienu trauku komplekti nodrošina, ka katrs kumoss tiek baudīts ar stilu.

Atklājiet daudzveidību mūsu pusdienu trauku MIJ kolekcijā un atradīt pilnīgi piemērotus gabalus, lai papildinātu savus ēšanas rituālus. Uzlabojiet ēšanas mākslu ar Made In Japan izcilām amatniecības prasmēm un pievienojiet savam galdu Japānas kultūras bagātību piesitienu. Uzlabojiet savu ēšanas pieredzi jau šodien ar mūsu izcilajiem pusdienu trauku komplektiem, kur tradīcija saplūst ar mūsdienu eleganci.