37 items total
Panna LA LYONNAISE 32 cm, de Buyer
31 €
DB502032
Wok COLOR EDITION32 cm, sarkans, alumīnijs, Fissler
New
FS101801321000
Nepiedegoša panna CHOC RESTO INDUCTION 32 cm, de Buyer DB848032
Panna FERRARA 32 cm, Ballarini
82,99 € –9 %
75,10 €
BAL1000966
Panna MINERAL B ELEMENT 32 cm, tērauds, de Buyer DB561032
Pannas vāks 32 cm, stikls, WOLL
35,50 €
WLS32M
Up
More products

Laipni lūgti mūsu e-veikala plašajā 32 cm pannu klāstā, kur kulinārijas izcilība satiekas ar inovācijām. Šīs daudzpusīgās pannas ir izstrādātas, lai apmierinātu gan pieredzējušu pavāru, gan mājas pavāru vajadzības.

Mūsu 32 cm pannas piedāvā daudz vietas jūsu kulinārijas darbiem. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat uz pannas, sautē, cepat vai vārošu ēdienu, šīs pannas nodrošina plašu gatavošanas virsmu, kas nepieciešama jūsu kulinārajam radošumam, lai uzplauktu.

Viena no šo pannu izcilākajām īpašībām ir to izcilais siltuma sadalījums. Vienmērīgs karstuma sadalījums pa visu gatavošanas virsmu ļauj sagaidīt precīzus un vienmērīgus gatavošanas rezultātus ikreiz, kad tās izmantojat.

Atvadieties no problēmām, kas saistītas ar ēdiena pielipšanu pie jūsu virtuves traukiem. Mūsu 32 cm platās pannas ar nelīpošu virsmu vienkāršo gatavošanas procesu un padara tīrīšanu vieglu, ļaujot jums baudīt savus kulinārijas izstrādājumus bez tīrīšanas apgrūtinājumiem.

Šīs pannas ir konstruētas tā, lai tās izturētu augstas temperatūras, tāpēc tās ir saderīgas ar dažādiem plīts veidiem, tostarp indukcijas, gāzes, elektriskajām un citām plītīm.

Modernizējiet savu virtuvi jau šodien ar mūsu 32 cm pannām un paceliet savas kulinārijas prasmes jaunā līmenī. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat ātri pagatavojamu iknedēļas vakara maltīti vai dodaties epikūrisma ceļojumā, šīs pannas būs jūsu uzticami pavadoņi.

Nepalaidiet garām iespēju iegūt savā īpašumā augstākās kvalitātes virtuves traukus. Pērciet tagad un atklājiet, kā mūsu 32 cm pannas var revolucionāri mainīt jūsu kulinārijas piedzīvojumus.