128 items total
Up
More products

Laipni lūgti mūsu e-veikala 28 cm pannu kolekcijā, kur jūs atradīsiet ideālus pavadoņus saviem kulinārijas piedzīvojumiem. Šīs daudzpusīgās pannas ir izstrādātas, lai apmierinātu gan mājas pavāru, gan profesionālu pavāru vajadzības.

Mūsu 28 cm pannas piedāvā pietiekami daudz vietas dažādu ēdienu pagatavošanai. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat sautējumu, cepat vai vārošu ēdienu, šīs pannas nodrošina lielu virsmas laukumu, kas nepieciešams, lai virtuvē atraisītu savu radošumu.

Viena no šo pannu izcilākajām īpašībām ir izcilais siltuma sadalījums. Tā kā karstums vienmērīgi sadalās pa visu gatavošanas virsmu, varat sagaidīt vienmērīgus gatavošanas rezultātus katru reizi, kad tās izmantojat.

Atvadieties no neapmierinātības, ko rada ēdiena pielipšana pie jūsu virtuves traukiem. Mūsu 28 cm pannas ar nelīpošu virsmu padarīs gatavošanu un tīrīšanu pavisam vienkāršu, ļaujot jums baudīt maltītes bez liekām raizēm.

Šīs pannas ir veidotas tā, lai kalpotu ilgi, un ir izturīgas pret augstu karstuma līmeni, tāpēc tās ir saderīgas ar dažādiem plīts veidiem, tostarp indukcijas, gāzes, elektriskajām un citām plītīm.

Uzlabojiet savu virtuves iekārtojumu jau šodien ar mūsu 28 cm pannām un uzlabojiet savu gatavošanas spēli. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat ātras darba dienas vakariņas vai gatavojat kulinārijas piedzīvojumu, šīs pannas ir piemērotas šim uzdevumam.

Nepalaidiet garām iespēju iegādāties augstākās kvalitātes virtuves traukus. Pērciet tagad un atklājiet, kā mūsu 28 cm pannas var mainīt jūsu gatavošanas pieredzi.