Panna De Buyer

53 items total
Kēksa panna 24 cm, de Buyer
26,06 € –30 %
18,02 €
DB471224
Kēksiņu forma, 3,5 cm, varš, de Buyer
20,47 € –38 %
12,60 €
DB682035N
Up
More products

Mūsu De Buyer pannas piedāvā pilnīgu risinājumu garšīgu desertu gatavošanai. Izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un rūpīgi izstrādātas, mūsu pannas ir izturīgas un nodrošina vienmērīgu siltuma sadali, lai iegūtu optimālus cepšanas rezultātus. Vai jūs cepat kūkas, cepumus, maizi vai citus saldumus, mūsu pannas ir ideālie sabiedroto jūsu konditorejas ceļojumā.

De Buyer pannas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, alumīnija vai silikona, un tām ir augstas kvalitātes nelepojošs pārklājums, kas atvieglo cepamo desertu izņemšanu no formas. Pateicoties izturīgai konstrukcijai un precīzajam dizainam, mūsu pannas vienmēr sniedz pilnīgi formas un vienmērīgi ceptus rezultātus.

Ar plašu formu izvēli, tostarp klasiskas apaļas formas, taisnstūra formas, kārba formas un daudz ko citu, mūsu De Buyer pannas piedāvā bezgalīgas iespējas jūsu konditorejas radījumiem. Ļaujiet izpausties savai iztēlei un pārsteidziet savu ģimeni un draugus ar garšīgiem desertiem, kas gatavoti mūsu augstas kvalitātes pannās.

Atklājiet mūsu De Buyer pannu daudzveidību un ļaujieties pārsteigt par mūsu produktu kvalitāti un veiktspēju. Pilnveidojiet savas cepšanas prasmes un priecējiet savus tuviniekus ar izsmalcināti ceptiem desertiem, kas gatavoti mūsu pannās.

Atbrīvojiet konditora talantu sevī un priecējiet savus tuviniekus ar perfekti ceptiem saldumiem mūsu De Buyer pannu palīdzību!