Kokogles 2,5 kg, LotusGrill

Code: LTLK2500
Sale Sticker
Brand: LotusGrill
17,80 € –20 %
Kokogles 2,5 kg, LotusGrill
17,80 € –20 % 14,24 €
Pieejams (1 pcs)

Kokogles LotusGrill 2,5 kg ir izgatavotas no cietas dižskābarža koksnes, tāpēc tās ir 100% dabīgas. Tam ir augsta siltumietilpība, tas ātri uzkarst, un tā priekšrocība ir neliels ogļu patēriņš.

Detailed information

Product detailed description

POPIS

LotusGrill kokogles ir oriģināls piederums LotusGrill un LotusGrill XL griliem, taču tās var izmantot jebkuram grilam kopumā. LotusGrill kokogles garantē vislabākos grilēšanas rezultātus, jo tās ļauj grilēt bez dūmiem, veselīgi un viegli. Tas ir ideāli piemērots visu veidu LotusGrill griliem. Akmeņoglēm ir raksturīga ļoti ātra uzkaršana un ilgs degšanas laiks. Tā ir izgatavota no cietas dižskābarža koksnes ar augstu siltumietilpību. Ar 1 kg kokogļu uz LotusGrill var grilēt līdz pat 6 reizēm. Maksa ir tikai 18 CZK par grilēšanas stundu.

Kokogļu LotusGrill ražošanā tiek ievērotas stingras kvalitātes un ekoloģiskās prasības. Izejmateriāli nāk no FSC sertificētiem mežiem, kas apliecina visaugstāko ilgtspējīgas mežsaimniecības standartu. Akmeņogles ir 100 % dabīgas, bez saistvielām un citām ķimikālijām, kas tiek izmantotas brikešu ražošanā. Tā nesatur putekļus vai piemaisījumus, kas sastopami parastajā kokogles sastāvā. Tas nodrošina gandrīz nulles dūmu veidošanos.

SPECIFIKĀCIJAS

Svars: 2 ,5 kg

Sastāvs: dižskābarža koks

Mērķis: LotusGrill un LotusGrill XL piederumi

Additional parameters

Category: Ogles, briketes un iekuri
Warranty: 2 years
Weight: 2.5 kg
Produkta veids: Grilēšanas piederumi
Materiāls: Koks
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: