Miskaste Brabantia

Attēls
Atkritumu urnas
Brabantia
Tās nav jāslēpj stūrī
Izvēlieties atkritumu urnu
Pat atkritumu urna var būt spožs elements
Aksesuāri mājīgam mājoklim. Un Brabantia zīmols padara tādus ikdienišķus priekšmetus kā atkritumu urnas tik neparastus, ka tos negribēsies slēpt.


ikona
Kvalitāte
Nīderlandes uzņēmums
ar vairāk nekā 100 gadu ilgu vēsturi.
ikona
Ērtības
Iekšējie nodalījumi atkritumu šķirošanai. Stabila neslīdoša pamatne. Klusa atvēršana. Praktiski iekšējie maisi.
Attēls
ikona
Dizains
Labierīcību piederumi
kā interjera dārglietas.
ikona
Ilgtspēja
Brabantia palīdz ne tikai šķirot atkritumus. Līdz 2035. gadam tas vēlas sasniegt 100 % aprites pielietojumu. Tas nozīmē 100 % materiālu drošības, 100 % tīru notekūdeņu, 100 % atjaunojamas enerģijas, 100 % pārstrādātu ražošanas atkritumu, 100 % pārstrādātu materiālu un 100 % pārstrādājamu produktu.

Brabantia 5l

5 L

Ikoniska, skaista urna NewIcon vannas istabai vai darba galdam. Pedāļa atvēršanas mehānisms, klusa aizvēršana un perfekta noslēgšana, kas novērš smaku izplūšanu.

Skatīt

Brabantia 20l

20 L

Klasika urna visos aspektos – vispopulārākais izmērs, visdaudzpusīgākā forma. Augstākās kvalitātes apaļais atkritumu grozs būs būtisks virtuves vai biroja elements.

Skatīt

Brabantia 36l

36 L

Dizaina godalgas ieguvušās Bo sērijas urnas būtu kauns slēpt. Funkcionāls dizains, saudzīga vāka atvēršana un atsevišķu nodalījumu iespēja atkritumu šķirošanai.

Skatīt

Brabantia 60l

60 L

Populārā Bo sērija ir pieejama abos izmēros gan ar elegantām kājām, gan novietojama uz grīdas, ar tradicionālo pedāļa atvēršanas mehānismu.

Skatīt

116 items total
Automātiskā miskaste BO 11 + 23 l, matēti melna, Brabantia BRAB316203
Automātiskā miskaste BO 2 x 30 l, matēts tērauds, Brabantia BRAB130649
Automātiskā miskaste BO 36 l, balta, Brabantia
208 €
BRAB313509
Automātiskā miskaste NEW 40 l, metāliski pelēka, Brabantia BRAB114861
Galda atkritumu tvertne 2,3 l, matēts tērauds, Brabantia BRAB297960
Touch Waste Bin BO TOUCH BIN 3 x 11 l, pelēka, Brabantia BRAB127229
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 11 + 23 l, balta, Brabantia BRAB121142
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 11 + 23 l, platīns, Brabantia BRAB121203
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 2 x 30 l, balta, Brabantia BRAB211447
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 2 x 30 l, melna, Brabantia BRAB211508
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 3 x 11 l, balta, Brabantia BRAB121005
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 3 x 11 l, melna, Brabantia BRAB121104
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 3 x 11 l, platīns, Brabantia BRAB121067
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 36 l, balta, Brabantia BRAB121388
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 36 l, matēti melna, Brabantia BRAB121463
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 36 l, platīns, Brabantia BRAB121449
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 60 l, balta, Brabantia BRAB211300
Up
More products

Mēs piedāvājam plašu Brabantia miskastu klāstu, kas apmierinās jūsu atkritumu pārvaldības vajadzības ar stilu un funkcionalitāti. Mūsu kolekcijā ir dažādi augstas kvalitātes miskasti, kas ne tikai ir izturīgi un praktiski, bet arī piešķir eleganci jebkuram telpas stūrim.

Brabantia miskasti tiek izgatavoti ar precizitāti, pievēršot uzmanību izturīgai konstrukcijai un ilgtspējībai. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina izcilu izturību un ir piemēroti ikdienas lietošanai. Vai nu jums ir nepieciešams miskaste virtuvei, vannasistabai, birojam vai citai telpai, Brabantia piedāvā ideālu risinājumu.

Mūsu miskasti ir pieejami dažādos izmēros un tilpumos, lai atbilstu dažādām atkritumu pārvaldības vajadzībām. Sākot no mazām pedāļu vadītām miskastēm līdz lielām miskastēm ar skārienjutīgu atvēršanu, jūs varat izvēlēties pareizo izmēru, kas atbilst jūsu telpai un atkritumu pārvaldības prasībām. Rūpīgi izstrādāti vāki un atvēršanas mehānismi atvieglo atkritumu izmest, neuztraucoties par to.

Viens no izcilākajiem Brabantia miskastu iezīmēm ir inovatīvā atkritumu šķirošanas sistēma. Ar vairākiem nodalījumiem vai noņemamām iekšējām kastītēm šie miskasti ļauj viegli šķirot un pārstrādāt dažādus atkritumu veidus. Veicinot pārstrādi un atbilstošu atkritumu pārvaldību, jūs varat veicināt videi draudzīgu un ilgtspējīgu dzīvesveidu.

Papildus funkcionalitātei Brabantia miskasti ir arī estētiski pievilcīgi. Ar eleganto un stilīgo dizainu tie ideāli iekļausies jebkurā interjerā, piešķirot tam sofistikācijas piesitienu. Izvēlieties no dažādām krāsām un apdares, kas atbilst jūsu interjeram un personiskajam gaumei.

Turklāt Brabantia miskasti ir aprīkoti ar gudrām funkcijām, piemēram, klusu vāka aizvēršanu, hermētiskiem blīvējumiem un viegli tīrām virsmām. Šie funkcionalitātes elementi uzlabo kopējo atkritumu pārvaldības pieredzi, padarot to higiēniskāku un ērtāku.

Ieguldiet Brabantia miskastē, lai uzlabotu savu atkritumu pārvaldības rutīnu. Iepazīstieties ar mūsu kolekciju jau šodien un atrakiet ideālo miskasti, kas apvieno stilu, izturību un praktiskumu. Ar Brabantia palīdzību jūsu telpa būs viegli uzturējama un organizēta, nekad agrāk tas nav bijis tik vienkārši un vizuāli pievilcīgi.