Mazais katliņš WOLL

102 items total
Dziļā panna DIAMOND LITE 32 cm, noņemams rokturis, WOLL WL1732DPI
Grila panna TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, noņemams rokturis, WOLL WL16281N
Katla vāks 28 cm, stikls, WOLL
24,70 €
WLS28M
Up
More products

Uzlabojiet savu kulinārijas meistarību ar mūsu ekskluzīvo WOLL katlu kolekciju. Šie rūpīgi izstrādātie virtuves piederumi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju un izturību, tāpēc tie ir obligāts jūsu ēdienu gatavošanas repertuāra papildinājums.

WOLL pannas ir konstruētas tā, lai nodrošinātu vienmērīgu karstuma sadalījumu, tādējādi nodrošinot, ka jūsu mērces, mērces un zupas tiek pagatavotas nevainojami. Atvadieties no nevienmērīgi pagatavotiem ēdieniem, jo šīs pannas garantē vienmērīgu rezultātu katru reizi, kad gatavojat.

WOLL kastroļu nepielipīgā virsma padara gatavošanu un tīrīšanu pavisam vienkāršu. Jūs varat bez piepūles gatavot gardēžu ēdienus, neuztraucoties par ēdienu pielipšanu pie pannas, un tīrīšana ir ātra un vienkārša, ietaupot dārgo laiku virtuvē.

WOLL pannas ir universālas un pielāgojamas, tās ir saderīgas ar dažādām plītīm, tostarp gāzes, elektriskām un indukcijas plītīm. Neatkarīgi no jūsu gatavošanas vēlmēm un virtuves iekārtojuma, šīs pannas nevainojami iekļausies jūsu kulinārijas ikdienā.

WOLL trauku raksturīga iezīme ir izturība, un to pannas nav izņēmums. Šie katli ir veidoti tā, lai izturētu augstu temperatūru un biežu lietošanu, tādējādi nodrošinot, ka tie būs uzticams virtuves palīgs gadiem ilgi.

Mūsu WOLL katlu kolekcijā ir pieejami dažādi izmēri un stili, tāpēc jūs varat atrast ideālo katlu, kas atbilst jūsu ēdiena gatavošanas vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat nelielu holandēzes partiju vai gatavojat sātīgu sautējumu ģimenei, WOLL pannas ir jūsu rīcībā.

Modernizējiet savu virtuvi ar WOLL katliņiem jau šodien un izbaudiet gatavošanas prieku ar precizitāti un pārliecību. To kvalitāte, daudzpusība un izturība padara tās par neatņemamu ikvienas virtuves sastāvdaļu. Negaidiet - sāciet gatavot kulinārijas šedevrus ar WOLL pannām jau tagad.