Kafijas automātu piederumi KitchenAid

5 items total
Kafijas dzirnaviņas 5KCG8433EAC, bēšas, KitchenAid
347,40 €
KA5KCG8433EAC
Kafijas dzirnaviņas 5KCG8433EDG, matēti pelēkas, KitchenAid KA5KCG8433EDG
Kafijas dzirnaviņas 5KCG8433EOB, melnas, KitchenAid
314,80 €
KA5KCG8433EOB

Uzlabojiet savu kafijas pieredzi ar KitchenAid kafijas automātu piederumiem!

Paceliet savu ikdienas kafijas rituālu ar mūsu izcilajiem KitchenAid kafijas automātu piederumiem, kas speciāli izstrādāti, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Sākot no precīziem kafijas dzirnaviņiem līdz elegantiem nospiestu rīkiem, mūsu kolekcijā ir dažādi piederumi, kas palīdzēs jums sagatavot pilnīgi perfektu kafijas krūzi katru reizi.

Atklājiet mākslu sasmalcināt savas pašu kafijas pupiņas ar mūsu augstas klases kafijas dzirnaviņām, kas nodrošina vienmērīgu smalkuma izmēru un optimālu aromātu ekstrakciju. Uzlabojiet savas prasmes espresso gatavošanā ar kalibrētiem nospiestiem rīkiem, kas nodrošina vienmērīgu nospiestu un līdz ar to līdzsvarotāku un garšīgāku espresso tasīti.

Tiem, kas bauda putas dzērienus, izpētiet mūsu piedāvājumu piena putas traukiem un putas uzlikām. Viegli gatavojiet kafijas kvalitātes lattes un cappuccino bez piepūles, jo mūsu piederumi ļauj jums radīt maigu mikroputu pilnīgai perfektai noslēpuma akcentuācijai.

Izpētiet mūsu rezerves daļu un uzturēšanas piederumu klāstu, lai uzturētu savu kafijas automātu optimālā stāvoklī. Sākot no ūdens filtriem līdz tīrīšanas tabletēm, mūsu piederumi palīdzēs saglabāt jūsu novērtējamā kafijas automāta ilgmūžību un veiktspēju.

Izstrādāti ar precizitāti un noturību prātā, KitchenAid kafijas automātu piederumi ir izgatavoti, lai uzlabotu jūsu kafijas pieredzi. Vai esat pieredzējis bārista vai kafijas entuziasts mājās, mūsu piederumi piedāvā jums nepieciešamās rīkus, lai radītu kafijas radījumus, kas konkurē ar jūsu iecienītāko kafejnīcu.

Uzlabojiet savu kafijas spēli un šodien izpētiet mūsu KitchenAid kafijas automātu piederumu klāstu. Paceliet savu kafijas pagatavošanas pieredzi un baudiet pilnīgi perfektu kafijas krūzi katru rītu, visu to ar KitchenAid zīmola komfortu un uzticamību.