galda piederumu komplekti

80 items total
Galda piederumu komplekts BOSTON, 60 gab., WMF
289,99 € –19 %
233 €
WM1120009002
Galda piederumu komplekts KULT PLUS, 66 daļas, WMF
749,99 € –15 %
632,60 €
WM1260006341
Galda piederumu komplekts OPUS, 30 daļas, Zwilling ZW22770330
Galda nazis GREENWICH, Zwilling
28 €
ZW7033804
Galda piederumu komplekts ATRIA, 30 daļas, WMF
149,99 € –15 %
126 €
WM1276916040
Galda piederumu komplekts CORVO 30 daļas, Cromargan protect, WMF WM1158916330
Galda piederumu komplekts DRY, 24 daļas, Alessi
249 €
AL4180S24
Galda piederumu komplekts FÄCHER WMF 66 gab
999 €
WM1224006341
Up
More products

Ēdamistabas galda piederumu komplekti - ideāls pusdienu komplekts

Ēdamistabas galda piederumu komplekti ir galda trauku komplekti ar karoti, nazi un dakšiņu. Faktiski jebkurš rokā turams rīks, ko izmanto, lai ēstu ēdienu vai to pasniegtu, tiek uzskatīts par ēdamistabas galda piederumu (pazīstams arī kā galda piederums vai sudrablieta). Nerūsējošais tērauds ir visizplatītākais materiāls, ko izmanto ēdamistabas galda piederumu komplektu izgatavošanai (ar spoguļveida pulētu vai matētu apdari), taču, ja meklējat izsmalcinātāku galda klājumu, iespējams, vēlēsities arī iegādāties galda piederumu komplektu ar melnu, zelta vai misiņa apdari). Izmantojot pareizo ēdamistabas galda piederumu komplektu, atliek tikai izvēlēties atbilstošus ēdienu traukus, galda piederumu pasniegšanaai un stikla traukus, un jūs varat baudīt maltīti stilīgi. Varat arī apskatīt mūsu steiku galda piederumu komplektus, ja meklējat specifiskāku galda piederumu komplektu gaļas griešanai.

Kā uzglabāt ēdamistabas galda piederumu komplektus?

Galda piederumu paplāte: galda piederumu paplāte ir sekla paplāte ar nodalījumiem visam ēdamistabas galda piederumu komplektam. Paplātes ir no dažādiem materiāliem un dažādos izmēros, kas ir ideāli piemērotas dažāda veida galda piederumiem, un ir paredzētas, lai tās ietilptu virtuves atvilktnē vai kumodē. Galda piederumu paplātne neļaus galda piederumiem sajaukties un atvieglos ikdienas lietošanai piemērotu galda piederumu izvēli, kā arī galda klāšanu īpašiem gadījumiem.

Galda piederumu kaste: visbiežāk izgatavota no koka, bieži apšūta ar ādu vai citu materiālu, slēdzama kaste galda piederumu uzglabāšanai. Iekšpusē ievietota mīksta samta odere pasargā galda piederumu komplektu no skrāpējumiem. Galda piederumu komplekti bieži tiek piedāvāti īpašos, izstrādājumam pievienotos futrāļos, kas ievērojami atvieglo uzglabāšanu.

Kāds ir ēdamistabas galda piederumu komplekta lietošanas protokols pie pusdienu galda?

Vispārīgi runājot, trauki ir novietoti lietošanas secībā; no ārpuses uz iekšpusi - šis ir pirmais un vissvarīgākais noteikums, lai iesākumam. Vēl viena norma, ko varat ievērot, noliekot galda piederumu komplektu uz galda, ir tāda, ka naži un karotes atrodas trauka labajā pusē, bet dakšiņas - pa kreisi. (ja vien jums nav nepieciešama austeru dakša, šī atrodas šķīvja labajā pusē).

Kulina interneta veikalā jūs varat atrast plašu augstas kvalitātes galda piederumu komplektu izvēli, kā arī daudzas citas preces jūsu ēdamistabai. Mums ir lieliska galda piederumu izvēle no labi zināmiem, uzticamiem, augstākās kvalitātes ražotājiem, tostarp “WMF” un “Zwilling” a>. Un, ja vēlaties, lai jūsu bērni iemācītos lietot galda piederumus, mēs piedāvājam arī ēdamistabas galda piederumu komplektus bērniem.