Elektriskais katls SMEG

16 items total
Elektriskā tējkanna KLF03SSEU 1,7 l, hroms, Smeg
199 €
SMEKLF03SSEU
Elektriskā tējkanna KLF03BLEU 1,7 l, melna, Smeg
169 €
SMEKLF03BLEU
Elektriskā tējkanna KLF03BLMEU 1,7 l, matēti melna, Smeg SMEKLF03BLMEU
Elektriskā tējkanna KLF03GOEU 1,7 l, zelta krāsa, Smeg SMEKLF03GOEU
Elektriskā tējkanna KLF03PBEU 1,7 l, pasteļzila, Smeg SMEKLF03PBEU
Elektriskā tējkanna KLF03PGEU 1,7 l, pasteļzaļa, Smeg SMEKLF03PGEU
Elektriskā tējkanna KLF03RDEU 1,7 l, sarkana, Smeg SMEKLF03RDEU
Elektriskā tējkanna KLF03WHMEU 1,7 l, matēti balta, Smeg SMEKLF03WHMEU
Tējkanna ar temperatūras kontroli KLF04PBEU 1,7 l, tērauds, Smeg SMEKLF04SSEU
Tējkanna ar temperatūras kontroli KLF04RDEU 1,7 l, sarkana, Smeg SMEKLF04RDEU
Elektriskā tējkanna KLF03CREU 1,7 l, krēmkrāsas, Smeg SMEKLF03CREU
Elektriskā tējkanna KLF03CHMEU 1,7 l, matēts zelts, Smeg SMEKLF03CHMEU
Tējkanna ar temperatūras kontroli KLF04PBEU 1,7 l, balta, Smeg SMEKLF04WHEU

Iepazīstinām ar SMEG elektriskajām tējkannām, kurās inovācijas satiekas ar ikonisku dizainu, un funkcionalitāte nevainojami apvienojas ar stilu, lai uzlabotu jūsu ikdienas tējas un kafijas lietošanas pieredzi.

SMEG, kas ir slavena ar savu raksturīgo retro estētiku, savu unikālo šarmu attiecina arī uz elektriskajām tējkannām. Šīs ierīces ir kas vairāk nekā tikai instrumenti - tie ir izteiksmīgi elementi, kas papildina jūsu virtuves iekārtojumu ar eleganci, pārvēršot funkcionālu priekšmetu par mākslas darbu.

SMEG elektrisko tējkannu pamatā ir ātrums un efektivitāte. Ātra ūdens vārīšana ir būtiska aizņemtiem rītiem un tējas laika alkām. Pateicoties jaudīgiem sildelementiem, šie tējkannas katliņi ātri paveic savu darbu, nodrošinot, ka jums nav ilgi jāgaida uz karstiem dzērieniem.

Drošība ir vissvarīgākā, un SMEG elektriskās tējkannas ir aprīkotas ar dažādām drošības funkcijām. Sākot ar automātiskās izslēgšanās mehānismiem un beidzot ar aizsardzību pret vārīšanos līdz izžūšanai, jūs varat droši lietot šos tējkannas, zinot, ka jūsu drošība ir galvenā prioritāte.

Lai pagatavotu perfektu tējas vai kafijas tasi, ļoti svarīgi ir pielāgoties, un SMEG elektriskajiem tējkannu katliem ir dažādi temperatūras iestatījumi. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams ūdens tikai nedaudz zem vārīšanās temperatūras maigai tējai vai arī ūdens ir jānovāra rīta kafijai, jūs varat viegli pielāgot temperatūru atbilstoši savām vajadzībām.

Tējas vai kafijas rituāla sakopšana pēc tējas vai kafijas pagatavošanas ir pavisam vienkārša, jo daudzās SMEG elektriskajās tējkannās ir noņemamas un viegli tīrāmas sastāvdaļas. Atvadieties no nekārtībām pēc vārīšanas un izbaudiet tīru un sakārtotu virtuvi.

SMEG piedāvā dažādus elektrisko tējkannu stilus un izmērus, lai apmierinātu dažādas vēlmes un virtuves dizainu. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku klasiskam vai mūsdienīgam izskatam, jūs varat atrast SMEG elektrisko tējkannu, kas atbilst jūsu estētiskajām un funkcionālajām prasībām.

SMEG elektriskie tējkannas ir kas vairāk nekā tikai ūdens vārītāji; tās ir neatņemama jūsu ikdienas sastāvdaļa. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu jau šodien un izbaudiet ideālu formas un funkcionalitātes apvienojumu tējas un kafijas pagatavošanā.