Deserta karošu komplekti

2 items total

Deserta dakšiņa komplekti - lielisks veids, kā baudīt desertu

Kas ir deserta dakšiņa komplekti?

deserta dakšiņa komplekts ir obligāts katrā mājoklī, jo tas ir ideāli piemērots nelielu, smalku desertu, piemēram, augļu, kūku un konditorejas izstrādājumu, pasniegšanai un ēšanai. Tā ir daļa no pusdienu galda piederumiem, kas skaisti papildinās kūku servētājus vai kūku statīvus.

Kā izvēlēties deserta dakšiņa komplektu?

Izvēloties deserta dakšiņa komplektu, jāņem vērā tādi faktori kā materiāls, dizains un dakšu skaits komplektā.

Deserta dakšiņu izgatavošanai bieži izmanto nerūsējošo tēraudu, kas ir visizturīgākais materiāls un lētākais salīdzinājumā ar tādām alternatīvām kā zelts. Dažiem deserta dakšu komplektiem ir vienkāršs dizains, bet citiem - sarežģītāks. Izvēlieties stilu, kas jums patīk un labi sader ar ēdamistabas interjeru.

Jāņem vērā arī pērkamo dakšu skaits komplektos. Mūsu piedāvājumā atradīsiet gan 6, gan 12 daļu komplektus no tādiem ražotājiem kā WMF.

Kā kopt deserta dakšiņas?

Mēs apzināmies ērtību vērtību mūsu ikdienas steidzīgajā dzīvē. Tāpēc mūsu deserta dakšiņa komplekti ir izstrādāti tā, lai tie būtu gan pievilcīgi, gan vienkārši tīrāmi. Tā kā tie ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tie nerūsē un nesadegs, kā arī daudzus gadus saglabās savu spožo spīdumu.

Vienkārši mazgājiet tos ar rokām siltā ūdenī ar vieglām ziepēm un pēc tam pilnīgi nosusiniet ar dvieli virtuves dvielis. Trauku mazgājamās mašīnas var sabojāt trauku traukus, tāpēc, ja iespējams, labāk izvairīties no to lietošanas. Kad deserta dakšiņas netiek lietotas, tās jāglabā vēsā un sausā vietā. Tas samazinās to rūsēšanas vai bojāejas iespējamību. Dakšiņas jāglabā skapī vai galda piederumu atvilktnē. Ar tām jūsu dakšas vienmēr būs sagatavotas lietošanai.

Kā kopt nerūsējošā tērauda deserta dakšiņa?

Pēc deserta dakšiņa komplekta iegādes vietnē Kulina un lietošanas uzsākšanas ir svarīgi saprast, kā to kopt. Daži pamatpadomi, kas attiecas arī uz citiem galda piederumu komplektiem:

  • Viena no labākajām nerūsējošā tērauda deserta dakšu tīrīšanas metodēm ir mazgāšana ar rokām.
  • Pēc tīrīšanas ir svarīgi pienācīgi izskalot dakšiņu, lai atbrīvotos no ziepju paliekām.
  • Dakša vienmēr jānosusina uzreiz pēc mazgāšanas ar maigu dvieli.
  • Kad dakša netiek lietota, uzglabājiet to sausā vietā, lai samazinātu korozijas iespējamību.

Jūs varat iegādāties arī pusdienu galda piederumu komplektus, tējkarote un kociņu komplektus.