Griešanas dēlītis CULT & CARVE PLUS L 37 x 29 cm, sarkans, Joseph Joseph

Code: JS60004
26,49 € –5 %
Griešanas dēlītis CULT & CARVE PLUS L 37 x 29 cm, sarkans, Joseph Joseph
26,49 € –5 % 25 €
Pieejams (4 pcs)

Dizaina uzdevums Joseph Joseph: palielināt griešanas dēļu drošību

Detailed information

Product detailed description

Dizaina uzdevums Joseph Joseph: palielināt griešanas dēļu drošību

Risinājums: daudzfunkcionālais griešanas dēlis Cut&Carve

Gaļas dakša bieži vien ir palīglīdzeklis cepeša izciršanā. Sulīga gaļa mēdz slīdēt uz griešanas dēlīša, un tā ir jānostiprina. Divpusējais griešanas dēlītisCut&Carve ir aprīkots ar izvirzījumiem vienā pusē, uz kuriem var novietot cepeti un tādējādi daudz labāk kontrolēt griešanas procesu. Paaugstinātā apmale aiztur noplūdušo šķidrumu, ko var vēl vairāk izmantot, pateicoties noapaļotajiem liešanas stūriem. Otrās dēļa puses dizains ir gluds.

  • Divpusējs funkcionāls griešanas dēlis
  • Universāla lietošana
  • Gaļas iesmi
  • Paaugstinātas malas šķidruma vai drupatas aizturēšanai
  • Dēļa mala ir neslīdoša
  • Izgatavots no polipropilēna
  • Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā
  • 2 izmēri vairākās krāsās

Plastmasas nažu dēlīši ir ideāli piemēroti ne tikai koka, bet arī plastmasas nažu dēlīšiem, lai uzturētu nažus labā stāvoklī. Tomēr atšķirībā no koka dēļiem plastmasas dēļi ir izturīgāki un viegli kopjami.

Mūsu padoms: ieteicams virtuvē izmantot vairākus griešanas dēļus. Šī griešanas metode ir pilnīgi higiēniska, un to izmanto profesionāļi. Ideāli ir iegādāties gaļas, dārzeņu, vārītu ēdienu un konditorejas izstrādājumu griešanas dēļus.

Kopš 2003. gada Joseph Joseph un to dizaineru mērķis ir modernizēt kopējos virtuves palīglīdzekļus. Brāļi Ričards un Entonijs Džozefi nolēma savu pieredzi, kas gūta produktu dizaina studijās, pārnest uz savu uzņēmumu. Viņu entuziasms inovāciju jomā katru sezonu piedāvā jaunus produktus un jaunas, pievilcīgas krāsu gammas. Katrs atsevišķs produkts ir izstrādāts, cenšoties maksimāli uzlabot funkcionalitāti, drošību un vizuālo pievilcību. Rezultātā tapušie izstrādājumi iedvesmo entuziasmu un sniedz prieku ne tikai ar savu rotaļīgo dizainu, bet arī ar pārsteidzošo praktiskumu, kas jums patiks jau no pirmās lietošanas reizes. Joseph Joseph ne tikai gūst panākumus vairāk nekā 100 valstīs, bet arī katru gadu iegūst daudzas balvas un nominācijas par dizainu un inovācijām. Lielā virtuves produktu pārdošanas apjoma un popularitātes dēļ dizaineri ir pievērsuši uzmanību ne tikai darba virsmai, bet arī zem tās esošajiem atkritumiem un tīrīšanas līdzekļiem. Rezultātā klienti tagad var baudīt ne tikai dizaina virtuves piederumus, bet arī visaptverošu, mainīgu un inteliģentu atkritumu un otrreizējās pārstrādes risinājumu, kas lieliski iekļaujas mūsdienu dzīvesveidā. tādējādi Joseph Joseph vairs nav tikai augstākās klases dizaina un kvalitātes garantija, bet arī iespēja mainīt savu dzīvesveidu

Additional parameters

Category: Griešanas dēlīši
Warranty: 2 years
Weight: 0.83 kg
Produkta veids: Dēlīši
Materiāls: Plastmasa
Krāsa: Sarkana
Kolekcija: Joseph Joseph Cut&Carve™
Margin: D
Produkta informācija: Lietojams trauku mašīnā
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: