Dārza gaismas Eva Solo

7 items total
Dārza lampa SUNLIGHT 37 cm, pelēka, Eva Solo
69,30 €
ES571372
Saules laterna 30 cm, melna, Eva Solo
99,95 € –10 %
89,10 €
ES571316
Saules laterna, 43 cm, melna, Eva Solo
169,95 € –20 %
135,50 €
ES571317

Apgaismojiet savu āra paradīzi ar burvīgajām dārza apgaismojuma risinājumiem no Eva Solo. Mūsu rūpīgi atlasītā kolekcija dārza apgaismojuma ir veidota ne tikai lai apgaismotu jūsu āra telpu, bet arī pievienot pieskārienu elegances un noskaņas, kas pārvērš jūsu dārzu par maģisku atpūtas vietu.

Eva Solo dārza apgaismojuma iespējas aptver dažādus stilus un dizaina risinājumus, apmierinot gan funkcionalitātes, gan estētikas vajadzības. No elegantiem un moderniem lukturīšiem līdz maigiem gaismas virves, kas rada burvju atmosfēru, mūsu klāsts piedāvā dažādus apgaismojuma risinājumus, kas piemēroti ikvienam gaumei.

Izstrādāti, ņemot vērā izturību un izturību pret laika apstākļiem, mūsu dārza gaismas tiek veidotas, lai izturētu apstākļus, saglabājot vienlaicīgi to apburošo izskatu. Vai nu jūs rīkojat intīmu sapulci vai vienkārši atslābināties dārza klusumā, Eva Solo dārza apgaismojums radīs ideālu vidi.

Paaugstiniet savas āra telpas skaistumu un izmantojamību vakara stundās ar Eva Solo pievilcīgo dārza apgaismojumu. Izpētiet mūsu kolekciju šodien un ļaujiet šo gaismas spožumu apgaismot jūsu dārza sapņus.