Dārzeņu nazis GRAND CLASS PC 9 cm, WMF

Code: WM1891616032
Brand: WMF
59,90 € –9 %
Dārzeņu nazis GRAND CLASS PC 9 cm, WMF
59,90 € –9 % 54,40 €
Pieejams (2 pcs)

Grand Class dārzeņu nazis ir daudzpusīgi izmantojams, pateicoties tā īsajam, elastīgajam asmenim. Tā ir piemērota dārzeņu, sēņu un salātu tīrīšanai un pagatavošanai. Turklāt tas ļoti labi iekļaujas rokā.

Detailed information

Product detailed description

Grand Class dārzeņu nazis ir daudzpusīgi izmantojams, pateicoties tā īsajam, elastīgajam asmenim. Tā ir piemērota dārzeņu, sēņu un salātu tīrīšanai un pagatavošanai. Turklāt tas ļoti labi iekļaujas rokā.

Grand klases sērija

 • Tradicionāli kniedēti naži modernā dizainā ar nerūsējošā tērauda pielietojumu
 • Izgatavots no īpaša augstas kvalitātes galda piederumu tērauda
 • Kalts vienā gabalā
 • Ergonomiski rokturi no ļoti izturīgas plastmasas ar divām kniedēm
 • Izgatavots ar Performance Cut tehnoloģiju ekstrēmai un ilgstošai malu apstrādei
 • Cietība aptuveni 55 - 57 HRC pēc Rockwell skalas
 • Inovatīvs, ievērojami asāks asmens
 • Aizbildnība drošai darbībai
 • Gluda pāreja starp aizsargu un rokturi
 • Bez pāra, ideālai higiēnai un vieglai tīrīšanai
 • Lāzera asmens vadība
 • Viegli tīrāms, ieteicams mazgāt ar rokām

Grand Class naži apvieno augstākās kvalitātes kalto nažu tradīcijas ar WMF kniedētu rokturi un mūsdienīgu dizainu. Nažu asmeņi ir izgatavoti no īpaša augstas kvalitātes nažu tērauda. Tās tiek ražotas, izmantojot jaunāko Performance Cut ražošanas tehnoloģiju. Tādējādi tiek iegūti ļoti asi naži, kas ir noturīgi pret bojājumiem un lūzumiem, kā arī saglabā asumu neticami ilgi. Nažu kalpošanas laiks ir pat divreiz ilgāks, nekā noteikts standartos.

Grand Class sērijas naži ir īpaši asi naži, kas izgatavoti no augstas kvalitātes galda piederumu tērauda ar ilgu asmens kalpošanas laiku. Rokturi, kas izgatavoti no īpašas, īpaši izturīgas plastmasas melnā krāsā, ir patīkami pieskārienam. Tās ir izstrādātas, ņemot vērā ergonomiku, tāpēc tās lieliski iekļaujas rokā. Nerūsējošā tērauda aplikācija uz roktura papēža kopā ar pagarināto naža aizsargu tos lieliski līdzsvaro, vienlaikus piešķirot tiem ekskluzivitāti. Nevainojama izgatavošana ar vienmērīgu pāreju starp rokturi un aizsargu nodrošina optimālu higiēnu. Nažus ir viegli tīrīt, vienkārši noskalojiet tos zem tekoša ūdens.

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

Nažu izgatavošanai tika izmantots īpašs augstas kvalitātes nažu tērauds ar aptuveni 55-57 HRC cietību pēc Rokvela (Rockwell), kas ir smalkgraudains, ciets un mazāk uzņēmīgs pret koroziju. Turklāt, pateicoties plakanajam griezumam, tas ir ļoti izturīgs pret bojājumiem vai lūzumiem, vienlaikus saglabājot lielisku griezējamību. Tā īpašības nažu izgatavošanai vēl vairāk uzlabo kalšana, kas homogenizē un sablīvē tā struktūru.

Special Performance Cut tehnoloģija apvieno tradicionālās kalšanas priekšrocības ar moderno ražošanas procesu priekšrocībām. Rezultāts ir lieliska mala. Precīza asināšana nemainīgā leņķī arī ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu izcilu nažu kvalitāti. Tieši plakanais griezums padara nažus tik asus.

Pastiprinātais aizsargs ir integrēts kā asmeņa daļa vienā tērauda gabalā. Nodrošina pareizu svara sadalījumu, pasargā pirkstus no slīdēšanas uz asmens un nodrošina precīzu naža vadību.

Ergonomisks rokturis, patīkams pieskārienam, izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas. Tas ir izturīgs nerūsējošā tērauda materiāls, kas ir izturīgs pret triecieniem un pārtikas skābēm. Asmeņi pie naža kāta ir piestiprināti ar divām kniedēm. Ideāla atsevišķu daļu savienošana novērš nogulšņu un baktēriju aizturēšanu. Tāpēc naži ir pilnīgi higiēniski. Turklāt uz roktura papēža ir nerūsējošā tērauda aplikācija, kas palīdz līdzsvarot nazi.

Nažu apkope WMF

Grand Class nažus nevar mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Šādas kvalitātes nažus ieteicams mazgāt tikai ar rokām zem tekoša ūdens, kas ir saudzīgāks pret nažiem un arī daudz ātrāks.

Nažu asināšana WMF

Ikviens nazis laiku pa laikam ir jāuzasina, bet ideālā gadījumā to vajadzētu asināt ar asinātāju pēc katras lietošanas reizes. Grand Class nažu asināšanai mēs iesakām izmantot asināmos asināmos akmeņus (asināšana jāveic 13° leņķī) vai WMF asinātājus.

Additional parameters

Category: Atkaulošanas naži, WMF Grand Class
Warranty: 2 years
Weight: 0.17 kg
Produkta veids: Speciālie naži
Asmens garums: 9 cm
Kolekcija: WMF Grand Class
Margin: E
Izmērs: 9 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

KULINA | WMF Performance Cut Knives

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: