Dārzeņu nazis GRAND GOURMET PC, WMF

Code: WM1889466032
Sale Sticker
Brand: WMF
66,99 € –27 %
Dārzeņu nazis GRAND GOURMET PC, WMF
66,99 € –27 % 48,24 €
Pieejams (4 pcs)

Pateicoties tā īsajam, elastīgajam asmenim, Grand Gourmet dārzeņu nazis ir daudzpusīgi izmantojams. Tā ir piemērota dārzeņu, sēņu un salātu tīrīšanai un pagatavošanai. Turklāt tas ļoti labi iekļaujas rokā.

Detailed information

Product detailed description

Pateicoties tā īsajam, elastīgajam asmenim, Grand Gourmet dārzeņu nazis ir daudzpusīgi izmantojams. Tā ir piemērota dārzeņu, sēņu un salātu tīrīšanai un pagatavošanai. Turklāt tas ļoti labi iekļaujas rokā.

Grand Gourmet sērija

 • Izsmalcināts dizains, kas apvieno pieredzi un augstu funkcionalitāti
 • Naži izgatavoti no īpaša augstas kvalitātes griezējtērauda
 • Kalts no viena tērauda gabala
 • Ergonomiski rokturi no matēta Cromargan® nerūsējošā tērauda, kas nodrošina ērtu satvērienu
 • Inovatīvs, ievērojami asāks asmens
 • Izgatavots ar Performance Cut tehnoloģiju ekstrēmai un ilgstošai malu apstrādei
 • Cietība aptuveni 55 - 57 HRC pēc Rokvela skalas
 • Aizbildnība drošai darbībai
 • Bez pāra, ideālai higiēnai un vieglai tīrīšanai
 • Lāzera asmens vadība
 • Viegli tīrāms, ieteicams mazgāt ar rokām
 • Produkts ir ieguvis daudzas starptautiski atzītas dizaina balvas

Grand Gourmet sērija pārsteidz ar izsmalcinātu dizainu un augstu funkcionalitāti. Nažu asmeņi ir izgatavoti no īpaša augstas kvalitātes nažu tērauda. To ražošanā tiek apvienota tradicionālā kalēja māksla un jaunākās Performance Cut izgatavošanas tehnoloģijas. Tādējādi tiek iegūti ļoti asi naži, kas ir noturīgi pret bojājumiem un lūzumiem, kā arī saglabā asumu neticami ilgi. Nažu kalpošanas laiks ir pat divreiz ilgāks, nekā noteikts standartos.

Grand Gourmet naži ir jauna šķēlēšanas dimensija. Neiznīcināmie rokturi no matēta Cromargan® nerūsējošā tērauda rada greznu iespaidu. Tās ir izstrādātas, ņemot vērā ergonomiku, tāpēc tās lieliski iekļaujas rokā. Nevainojama izgatavošana ar vienmērīgu pāreju starp rokturi un aizsargu nodrošina optimālu higiēnu. Nažus ir viegli tīrīt, vienkārši noskalojiet tos zem tekoša ūdens. Pievilcīgais iepakojums arī padara tos par lielisku dāvanu.

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

Naži ir izgatavoti no īpaša augstas kvalitātes nažu tērauda, kas ir smalkgraudains, ciets un mazāk uzņēmīgs pret koroziju. Turklāt, pateicoties plakanajam griezumam, tas ir ļoti izturīgs pret bojājumiem vai lūzumiem, vienlaikus saglabājot lielisku griezējamību. Tā īpašības nažu izgatavošanai vēl vairāk uzlabo kalšana, kas homogenizē un sablīvē tā struktūru.

Special Performance Cut tehnoloģija apvieno tradicionālās kalšanas priekšrocības ar moderno ražošanas procesu priekšrocībām. Rezultāts ir lieliska mala. Precīza asināšana nemainīgā leņķī arī ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu izcilu nažu kvalitāti. Tieši plakanais griezums padara nažus tik asus.

Aizsarga ir integrēta kā asmeņa daļa no viena tērauda gabala. Nodrošina pareizu svara sadalījumu, pasargā pirkstus no slīdēšanas uz asmens un nodrošina precīzu naža vadību.

Ergonomiskais rokturis ir izgatavots no augstas kvalitātes matēta nerūsējošā tērauda Cromargan®, kas satur 72% tērauda, 18% hroma un 10% niķeļa. Tas ir izturīgs nerūsējošā tērauda materiāls, kas ir izturīgs pret pārtikas skābēm. Viegli tīrāms.

Nažu apkope WMF

Grand Gourmet nažus nevar mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Šādas kvalitātes nažus ieteicams mazgāt tikai ar rokām zem tekoša ūdens, kas ir saudzīgāks pret nažiem un arī daudz ātrāks.

Nažu asināšana WMF

Ikviens nazis laiku pa laikam ir jāuzasina, bet ideālā gadījumā to vajadzētu asināt ar asinātāju pēc katras lietošanas reizes. Grand Gourmet nažu asināšanai mēs iesakām izmantot asināmos asināšanas akmeņus (asināšana jāveic 13° leņķī) vai WMF.

Additional parameters

Category: Atkaulošanas naži
Warranty: 2 years
Weight: 0.16 kg
Produkta veids: Speciālie naži
Asmens garums: 9 cm
Kolekcija: WMF Grand Gourmet
Margin: E
Izmērs: 9 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

KULINA | WMF Knives Grand Gourmet: performance and design

KULINA | WMF Performance Cut Knives

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: