Dārzeņu nazis PROFESSIONAL "S" 8 cm, Zwilling

Code: ZW31020091
Brand: ZWILLING
65,45 € –20 %
Dārzeņu nazis PROFESSIONAL "S" 8 cm, Zwilling
65,45 € –20 % 52 €
Pieejams (2 pcs)

PROFESSIONAL "S" dārzeņu nazis ir mazs, viegls, universāls nazis ar īsu, taisnu asmeni. Tas ir piemērots dārzeņu un augļu tīrīšanai vai griešanai, un to var izmantot arī, piemēram, sēņu tīrīšanai.

Detailed information

Product detailed description

PROFESSIONAL "S" dārzeņu nazis ir mazs, viegls, universāls nazis ar īsu, taisnu asmeni. Tas ir piemērots dārzeņu un augļu tīrīšanai vai griešanai, un to var izmantot arī, piemēram, sēņu tīrīšanai.

Sērija PROFESSIONAL "S"

 • Klasisks kvalitātes nazis
 • Ergonomisks sintētisks rokturis tradicionālā dizainā ar trim kniedēm
 • Mecenātisma standarts
 • Gluda pāreja starp aizsargu un rokturi
 • Īpašais tērauds, kas ražots ZWILLING J. A. Henckels
 • FRIODUR® asmens, sacietējis saldēšanas procesā
 • SIGMAFORGE® nazis - kalts no viena gabala
 • Cietība aptuveni 57 HRC pēc Rockwell skalas
 • Slīpēšana ar rokām
 • Lāzera asmens vadība
 • Mūža garantija pret asmeņa ražošanas defektiem
 • Nažus var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, tomēr ieteicams mazgāt ar rokām

PROFESSIONAL "S" sērijas naži ir pazīstami visā pasaulē ar savu rūpīgo apstrādi, optimālo svara sadalījumu un drošu lietošanu. Šie ir klasiski naži ar trīs kniežu dizainu, kas, pateicoties īpašam tēraudam un precīzai asināšanai ar rokām, izceļas ar augstu un ilgnoturīgu asumu. Profesionāli pavāri visā pasaulē uzticas tiem, izmēģiniet tos arī jūs! Pēc pirmās lietošanas reizes jūs nevēlēsieties mainīt.

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

Nažu ražošanai tika izmantots īpašs augstas kvalitātes tērauds ar optimālu hroma un oglekļa daudzumu, kas tika ražots saskaņā ar īpašām prasībām tikai ZWILLING J. A. Henckels. Šī tērauda Rockwell cietība ir aptuveni 57 HRC, un tas ir elastīgs, tam ir laba sākotnējā griešanas veiktspēja, ilgs asmens kalpošanas laiks un lieliska izturība pret koroziju. No šī īpašā tērauda izgatavotos nažus ir arī viegli asināt. Pareizās "receptes" apstiprinājums tā ražošanai ir fakts, ka no tā, nemainot tērauda sastāvu, ir izgatavoti jau vairāk nekā 100 miljoni nažu.

Tērauda īpašības nažu izgatavošanai vēl vairāk uzlabo ar īpašu patentētu FRIODUR® rūdīšanas metodi, ar kuru tēraudu pēc karsēšanas līdz temperatūrai virs 1000 °C un rūdīšanas sasaldē līdz -70 °C un pēc tam vēl divas reizes karsē līdz aptuveni 250 °C temperatūrai. Iegūtā molekulārā struktūra ievērojami palielina naža cietību, izturību un izturību pret koroziju.

Asmens ir kalts no viena tērauda gabala, izmantojot SIGMAFORGE® metodi, kas uzlabo tērauda īpašības. Šādā veidā kaltiem asmeņiem ir blīvāka un viendabīgāka struktūra, kas nodrošina lielāku izturību, stingrību un noturību pret dullumu.

Stabilais asmens un perfektā asmens ģeometrija nodrošina izcilu griešanas veiktspēju un precīzu griešanas kontroli. Asais leņķis nodrošina vēl lielāku asumu, kas padara griešanu vēl patīkamāku. Pateicoties ķīļveida griezumam, nazis bez piepūles iekļūst ēdienā.

Standarta aizsargs ir integrēts kā asmeņa daļa vienā tērauda gabalā. Nodrošina pareizu svara sadalījumu, pasargā pirkstus no slīdēšanas uz asmens un nodrošina precīzu naža vadību.

Ergonomiskais rokturis ir izgatavots no izturīga sintētiska materiāla, kas ir izturīgs pret triecieniem, triecienizturīgs un izturīgs pret pārtikas skābēm. To var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Kātiņi ir piestiprināti pie kāta ar trim kniedēm. Atsevišķu detaļu perfekta savienošana novērš nogulšņu un baktēriju uzkrāšanos, tāpēc naži atbilst stingriem higiēnas standartiem.

Nažu apkope ZWILLING

Nažus ar plastmasas rokturiem var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, taču ieteicams mazgāt ar rokām, jo tā ir saudzīgāka pret nazi. Ja vēlaties mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, lūdzu, ņemiet vērā, ka augstas kvalitātes nažus var sabojāt, ja tie mazgāšanas procesā saskaras ar citiem galda piederumiem, katliem vai pannām. Tāpēc, liekot traukus trauku mazgājamajā mašīnā, ir svarīgi pārliecināties, ka asmeņi nevar pieskarties citiem priekšmetiem. Iespējamai trauku mazgājamās mašīnas izmantošanai ražotājs iesaka arī ekonomisku programmu ar maksimālo temperatūru 55 °C.

Nažu asināšana ZWILLING

Ikviens nazis laiku pa laikam ir jāuzasina. PROFESSIONAL "S" sērijas nažu asināšanai mēs varam ieteikt visus ZWILLING asinātājus un asināmos akmeņus, ko varat atrast mūsu piedāvājumā, vai arī varat izmantot asināšanas akmeņus. Mēs piedāvājam arī oriģinālu asināšanu tieši pie ražotāja - mēs varam noorganizēt naža nosūtīšanu uz ZWILLING J. A. Henckels Vācijā. Ja nepieciešams, varam ieteikt arī nažu griezēju ar pieredzi ZWILLING nažu asināšanā Prāgā.

Additional parameters

Category: Mizošanas naži
Warranty: 2 years
Weight: 0.15 kg
Produkta veids: Speciālie naži
Asmens garums: 8 cm
Kolekcija: "ZWILLING PROFESSIONAL ""S"""
Margin: D
Izmērs: 8 cm
Produkta informācija: Lietojams trauku mašīnā
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.