celiņi

1 items total

Paklājiņi - papildina grīdas tekstūru

Kas ir skrējējs?

Termins "skrejceļš" attiecas uz īpašu paklājs veidu, kas paredzēts gariem un šauriem paklājiem un bieži sastopams kāpņu telpās, gaiteņos un ieejās.

Vietnē Kulina ir pieejami tādi labākie zīmolu ražotie skrejceliņi kā Hübsch, kas var uzlabot jūsu mājas estētiku, vienlaikus aizsargājot jūsu grīdas no bojāšanās neatkarīgi no tā, vai jums ir paklājs, flīzes vai cietkoksnes grīda.

Atšķirībā no parastajiem paklājiem, kas klāj visu telpu, paklājus bieži izmanto, lai izceltu kādu konkrētu mājas daļu, vienlaikus aizsargājot arī augstas satiksmes intensitātes zonas.

Kāda ir pamatatšķirība starp paklājs un skrejceļu?

Galvenā atšķirība starp paklāju un skrejceli ir to izmērā, mērķī un izvietojumā telpā.

  • paklājs, saukts arī par paklāju, ir liels tekstilmateriāla grīdas segums, kas aizņem lielu daļu telpas grīdas platības. Paklāji ir pieejami dažādos izmēros.
  • Skrejceļš ir gara un šaura paklājs vai paklāja sloksne, kas paredzēta novietošanai šaurās telpās, piemēram, gaiteņos, ieejās vai gaiteņos.

Kā kopt un uzturēt savu skrējēju?

Pareiza skrejceļa kopšana un uzturēšana paildzina tā kalpošanas laiku un saglabā lielisku izskatu daudzus gadus, tāpēc mēs esam sagatavojuši šos kopējos uzturēšanas padomus, kas palīdzēs jums ilgāk lietot skrejceliņu.

Pirmkārt, regulāri putekļus, netīrumus un gružus no skrejceļa vienmēr varat notīrīt ar putekļu sūcēju. Vienkārši izvēlieties HOOVER ar rotējošām birstes galviņām, lai panāktu optimālus tīrīšanas rezultātus visās skrejceļa pusēs.

Nevienmērīgu nodilumu var mazināt, periodiski rotējot skrejceliņu, jo īpaši, ja tas novietots vietās, kur notiek intensīva kājnieku kustība.

Visbeidzot, jūs varat arī pasargāt savu skrejceli no nosēdumiem, izmantojot durvju paklājiņus, lai netīrumu un gružu pārnešana no ārējiem apmeklētājiem būtu minimāla.

Kādus materiālus vislabāk izmantot skrejceļu izgatavošanā?

Skrejceliņus var izgatavot no dažādiem materiāliem, un katram no tiem ir savas priekšrocības un īpašības. Poliesters un vilna ir divi biežāk izmantotie materiāli, no kuriem izgatavo skrejceliņus uz Kulina:

  • Poliesters

Poliestera skrejceliņus plaši izmanto to elastības un noturības pret traipiem dēļ. Tie ir lielisks risinājums augstas satiksmes intensitātes zonām, jo tos ir arī viegli kopt un tīrīt. Poliestera paklāji parasti ir lētāki nekā citi audumi, un tie ir pieejami dažādās krāsās un dizainā.

  • Vilna

Vilnas skrējēji ir vēl viens populārs risinājums, jo tie ir grezni un izturīgi. Vilna ir dabiska šķiedra, kas nodrošina siltumu un komfortu, ir mīksta, patīkama un patīkama staigāšanai. Vilnas paklāji ir drošs risinājums mājsaimniecībām ar bērniem un mājdzīvniekiem, jo tie ir arī dabiski izturīgi pret liesmām un traipiem.

Varat arī pārlūkot citas dažādu tekstilizstrādājumu kolekcijas jūsu mājai, piemēram, dekoratīvo tekstilizstrādājumu, virtuves tekstilizstrādājumu un guļamistabas tekstilizstrādājumu kolekcijas.