Brīvstāvoši spoguļi

1 items total

Sienas spoguļi - piešķir telpai plašuma sajūtu

Kas ir stāvošie spoguļi?

Statīvi spoguļi ir praktisks un bieži vien arī moderns papildinājums jūsu istabai, ko var piespiest pie sienas vai atstāt novietotu atsevišķi ar statīvu aiz tā, tāpat kā galda spogulis kas pieejams vietnē Kulina.

Atkarībā no tā, kur tos novietosiet, šie spoguļi var arī izgaismot un piešķirt lielāku dimensiju jūsu guļamistabai, viesistabai un citām telpām. Veikals no labākajiem zīmoliem, piemēram Blomus un Hübsch šeit un atrodiet to, kas atbilst jūsu gaumei.

Kur pa māju ir izvietoti stāvošie spoguļi?

Statīgo spoguli var novietot, kur vien vēlaties, taču, lai izvairītos no triecieniem un atsitieniem, to ir ieteicams novietot vietā, kur nav liela kājnieku plūsma.

Plašā viesistabā stāvošs spogulis var arī dubultot telpas sajūtu. Stacionāro spoguli, kas kalpo kā pilnmetrāžas spogulis ģērbšanās vajadzībām, var novietot guļamistabā, plašā vannas istabā vai ģērbtuvē.

Līdzās galds, drūmajā istabas stūrī vai garā, tumšā koridora galā var novietot stāvošu spoguli, kas atstaro gaismu, uzlabo skatu un vairo telpas sajūtu.

Pat milzīgs pie sienas novietots spogulis ar metāla rāmi var pārveidot aizmugurējo terasi par āra dzīvojamo zonu.

Cik augstam ir jābūt stāvošam spogulim?

Tas galvenokārt ir atkarīgs no personiskajām vēlmēm. Ja plānojat garderobes plānošanai izmantot stāvus spoguli, tam jābūt vismaz 25 cm garam.

Statīvā spoguļa augstums būs atkarīgs no tā, cik augsti ir jūsu griesti, kur tas atrodas un cik lielā mērā vēlaties, lai tas būtu redzams. Tiek ražoti vairāki 5 līdz 7 pēdu garuma stāvspoguļi. Izvēlieties tik īsu, cik vēlaties bērna istabai, vai tik augstu, cik vēlaties lielai telpai.

Kā stabilizēt noliektu spoguli?

Atliektā spoguļa stabilitāte ir atkarīga no pamatnes biezuma un stabilitātes, spoguļa augstuma un izmēra, kā arī no berzes starp spoguli un jūsu atrašanās vietu.

Pirms novietojiet spoguli ar koka rāmja pamatni uz cietkoksnes virsmas, piestipriniet gumijas rokturus vai mēbeļu sloksnes, lai novērstu tā slīdēšanu. Piestiprinot spoguļa aizmugurē mēbeļu siksnas, piestiprinot to pie sienas tapām vai izmantojot ģipškartona enkurus, lai to piestiprinātu pie sienas, varat spert vēl vienu soli tālāk.

Kā spoguļi ietekmē interjeru?

Sienas spoguļi kalpo kā daudzpusīgi un iespaidīgi interjera dekora elementi ar vairākām priekšrocībām:

 • Uzlabota telpa: Spoguļi vizuāli paplašina telpu, padarot to plašāku un atvērtāku. Stratēģiski izvietojot spoguļus, var radīt dziļuma ilūziju, īpaši mazākās telpās.

 • Palielināta gaisma: Spoguļi atstaro dabisko un mākslīgo gaismu, efektīvi izgaismojot telpu. Tie palīdz vienmērīgāk sadalīt gaismu un var pat padarīt telpu saulaināku un pievilcīgāku.

 • Dekoratīvie akcenti: Spoguļi ir dažādu formu, izmēru un rāmju, kas sienām piešķir dekoratīvu noskaņu. Tie var kalpot kā centrālais punkts vai papildu elementi, kas uzlabo telpas estētiku.

 • Vizuālā interese: Spoguļi piešķir interjeram faktūru un dimensiju. To atstarojošās virsmas piešķir sarežģītību un izsmalcinātību, izjaucot dizaina vienmuļību.

 • Mākslinieciskās pārdomas: Spoguļi var atainot un atspoguļot mākslas darbu, mēbeļu un arhitektūras detaļu skaistumu, ļaujot jums izbaudīt jūsu interjeru no vairākām perspektīvām.

 • Augstuma ilūzija: Augstie spoguļi var radīt vertikālu fokusu, vizuāli pagarinot telpas augstumu, kas var būt īpaši noderīgi telpās ar zemākiem griestiem.

 • Līdzsvars un simetrija: Spoguļu izvietošana simetriski vai pa pāriem var radīt līdzsvara un harmonijas sajūtu telpas izkārtojumā.

 • Funkcionālā izmantošana: Spoguļi ir praktiski piemēroti personīgās kopšanas un apģērba pārbaudei, jo īpaši, ja tos novieto ieejas durvīs, gaiteņos vai ģērbtuvēs.

 • Skati un ainavas: Spoguļus var novietot tā, lai tajos būtu redzami ārtelpas skati, apstādījumi vai interesanta arhitektūra, tādējādi ārtelpu efektīvi pārnesot uz iekštelpām.

 • Mazas telpas: Spoguļi ir īpaši noderīgi nelielās telpās vai šaurās gaiteņos, kur tie var padarīt telpu mazāk šauru un pievilcīgāku.

 • Dizaina deklarācija: Spoguļi var kalpot kā izteiksmīgi elementi, demonstrējot unikālus rāmjus vai formas, kas atspoguļo jūsu personīgo stilu.

Kopumā spoguļi veicina interjera estētiku, funkcionalitāti un kopējo atmosfēru. Rūpīgi izvēloties to izvietojumu un dizainu, jūs varat izmantot to pārveidojošo spēku, lai uzlabotu jūsu dzīves telpu.

Mūsu dekoratīvie stāvošie spoguļi ir pieejami dažādos izmēros un formās jūsu mājai vai dzīvoklim, ļaujot katrai telpai piešķirt individuālu stilu. Spoguļi ir fantastiski, lai radītu telpas iespaidu un atvērtu pat vissīkākās studijas vai gaiteņus! Mums ir arī sienas spoguļu kolekcija. Paskaties uz tiem!