Bērnu galda piederumi WMF

18 items total
Bērnu galda piederumu komplekts ZOO, 4 daļas, WMF
21,90 € –15 %
18,61 €
WM1280056040
Bērnu trauku komplekts PAW PATROL, 6 daļas, WMF
63,70 € –15 %
54,14 €
WM1288089964
Nutella nazis BISTRO, WMF
15,20 € –15 %
Nutella nazis BISTRO, WMF
Pieejams (39 pcs)
12,92 €
WM1287686040

Atklājiet WMF bērnu galda piederumu pasauli, kurā kvalitāte un radošums apvienojas, lai padarītu maltīti bērniem prieka pilnu. Mūsu bērnu galda piederumu komplekti ir izgatavoti ar vislielāko precizitāti un rūpību, un tie atbilst visaugstākajiem drošības un funkcionalitātes standartiem.

Šie apburošie komplekti ir pieejami dažādos rotaļīgos dizainos, kas patiks visu vecumu bērniem. Sākot no kaprīziem rokturiem ar dzīvnieku motīviem un beidzot ar krāsainiem rakstiem, katrs no tiem ir rūpīgi izstrādāts, lai aizrautu jūsu bērna iztēli, vienlaikus nodrošinot ērtu satvērienu.

Bērnu galda piederumiem drošība ir vissvarīgākā, un WMF to uztver nopietni. Mūsu produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes pārtikas produktiem, kas nesatur kaitīgas ķīmiskās vielas. Jūs varat uzticēties, ka mūsu galda piederumi ir droši jūsu mazajiem.

Ēšanas laiks var būt netīrs, taču mūsu bērnu galda piederumi ir izstrādāti tā, lai vecākiem to atvieglotu. Tie ir viegli tīrāmi un kopjami, tāpēc jūs varat pavadīt vairāk laika, baudot maltītes kopā ar bērniem, un mazāk uztraukties par tīrīšanu.

WMF bērnu galda piederumu komplekti ir ideāla izmēra mazām rociņām, tāpēc bērniem ir vieglāk iemācīties ēst pašiem. Ergonomiskais dizains nodrošina, ka katru priekšmetu ir ērti turēt rokās, ļaujot jūsu bērnam iegūt pārliecību par savām ēšanas prasmēm.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat pārdomātu dāvanu vai vēlaties uzlabot sava bērna ēšanas pieredzi mājās, WMF bērnu galda piederumu komplekti ir ideāla izvēle. Iepazīstiet mūsu kolekciju jau šodien un padariet maltītes laiku par jautru un patīkamu brīdi saviem mazajiem.