Maisīšanas karotes

17 items total
Maisīšanas karote 30 cm, koks, Continenta
9 €
CONT4921
Putošanas slotiņa RÅ 29 cm, tumši brūna, Rosendahl RSD23114
Karote ar caurumiem ELEVATE STEEL, Joseph Joseph JS10165
Maisīšanas karote 30 cm, asa, koka, Continenta CONT4922
Maisīšanas karote B BOIS 20 cm, de Buyer
4 €
DB487120
Maisīšanas karote B BOIS 30 cm, koks, de Buyer DB487130
Maisīšanas karote B BOIS, koks, de Buyer
5 €
DB487400
Maisīšanas karote PROFILE 33 cm, koka, Brabantia BRAB260582
Risoto karote PROFILE 31 cm, Brabantia
9,95 € –9 %
9 €
BRAB260605
Risotto karote B BOIS, koks, de Buyer
5 €
DB487401

Maisāmās karotes - labi un viegli sajauciet ēdienu

Kas ir sajaukšanas karotes?

Maisāmās karotes virtuvē ir paredzētas sastāvdaļu maisīšanai un sajaukšanai. Virtuves maisāmās karotes izmantošana atvieglo ēdiena gatavošanu un gatavošanu. Maisāmā karote ir viss, kas jums nepieciešams, lai ar to sajauktu sastāvdaļas cepšanai vai gatavošanai vai lai noskrāpētu katliņu pēc vakariņu gatavošanas.

Maisāmās karotes ir elastīgas un pieejamas dažādos izmēros un formās , lai atbilstu dažādām kulinārijas prasībām, turklāt tās bieži vien ir viegli tīrīt un kopt.

Kāda veida karoti vajadzētu iegādāties, lai sajauktu un samaisītu sastāvdaļas?

Maisīšanas karotes veidu būtiski ietekmē tas, kāda veida ēdienu gatavojat un kādas sastāvdaļas tiek sajauktas. Ja recepte prasa intensīvu maisīšanu un maisīšanu, jo īpaši, ja maisījums ir biezs un smags, ieteicams izmantot izturīgu koka maisīšanas karoti. Ja vēlaties sajaukt vārītus dārzeņus, varat izmantot silikona vai plastmasas maisīšanas karoti. Salātu lapām, citiem zaļumiem un garšaugiem vislabāk noderēs salātu karotīšu komplekts.

Kāda karote ir vislabākā cepumu mīklas maisīšanai?

Ja jums nav statīva miksera un vēlaties pagatavot mīklu saviem iecienītākajiem cepumiem, jums būs nepieciešama virtuves bļoda, rokas mikseris un koka vai silikona maisīšanas karote, lai rūpīgi samaisītu cepumu mīklu un iestrādātu tajā gaisu. Sīkfailu mīklas maisīšanai parasti ir labāk izmantot spēcīgu karoti. Gan koka, gan silikona karote ir uzticama izvēle, kas var pielāgot mīklas biezumu.

Jāņem vērā arī karotes lielums. Lai gan mazāku karoti varētu būt vieglāk izmantot mazāku mīklas daudzumu sajaukšanai, lielāka karote varētu būt efektīvāka lielāka daudzuma mīklas sajaukšanai.

Varat arī pārlūkot mūsu virtuves piederumu komplektu kolekciju, lai iegādātos visu aprīkojumu, kas nepieciešams ne tikai cepumu mīklas pagatavošanai, bet arī visu kulinārijas uzdevumu veikšanai.

Veikalā Kulina veikalā ir pieejams plašs maisīšanas karotīšu klāsts no tādiem labākajiem zīmoliem kā de Buyer, Joseph Joseph vai Brabantia. Šīm maisīšanas karotēm ir dažādi izmēri, raksti un materiāli. Dažiem no tiem ir caurumi bļodās, dažiem ir caurumi rokturīšos, lai tos varētu piekarināt uz piederumu statīva, daži ir perforēti, bet citi ir veidoti tā, lai jūsu darba virsmas būtu tīras. Esam pārliecināti, ka atradīsiet kaut ko piemērotu savām vajadzībām.

Cita veida karotes, ko piedāvā Kulina, ir virtuves pavārnīcas un rievotas karotes.