Virtuves piederumu komplekti

27 items total
Up
More products

Virtuves piederumu komplekts - jūsu nepieciešamie virtuves rīki vienā komplektā

Kādi virtuves piederumi parasti ir iekļauti komplektā?

Komplektā iekļautie virtuves piederumi var atšķirties atkarībā no ražotāja un iegādātā komplekta veida. Parasti virtuves piederumu pamatkomplektā ietilpst tādi virtuves rīki kā maisāmā karote, rīvēta karote, zupas vārāmā karote, apgrieznis vai lāpstiņa.

Kulina, mums ir plaša virtuves piederumu komplektu kolekcija no tādiem atzītiem ražotājiem kā Joseph Joseph, WMF, un Brabantia.

Kā uzglabāt virtuves piederumu komplektu?

Lai gan ir vairāki veidi, kā glabāt virtuves piederumu komplektu, ideālais veids, kā to uzglabāt, ir atkarīgs no pieejamās vietas un jūsu personīgajām vajadzībām. Vispārējais noteikums paredz, ka pamatinstrumenti jāglabā plīts labajā pusē (ja esat labrocībnieks). Šeit ir dažas tipiskas stratēģijas virtuves piederumu sakārtošanai:

Virtuves piederumu organizators: Tas ir bieži sastopams risinājums virtuves piederumu komplekta glabāšanai vienuviet. Jūs varat izvēlēties interesantu krāsu un dizainu keramikas, keramikas, keramikas, plastmasas vai koka organizētājus (daži rotējoši). Apskatiet mūsu piedāvātos piederumu organizētājus vietnē Kulina un aplūkojiet citus praktiskus risinājumus, kas jums pieejami virtuves organizētāju kategorijā.

Virtuves piederumu turētājs: Dažos virtuves piederumu komplektos ir rotējošs turētājs ar āķiem visiem komplektā iekļautajiem piederumiem. Šī metode ir praktiska, jo tā ļauj uzturēt darba virsmu kārtībā un atvieglo piekļuvi gatavošanas rīkiem.

Piekaramais plaukts: Ja jūsu virtuves darba virsmas laukums ir ierobežots, varat izmantot piekaramo plauktu ar āķiem. Piekaramie plaukti ir pieejami dažādos stilos, un atkarībā no virtuves stila tie var būt izgatavoti no metāla vai koka.

Atvilktņu organizators: Alternatīva pieeja ir trauku turēšana atvilktņu organizētājā. Atvilktņu organizatoriem ir dažādas formas un izmēri, un tie ir paredzēti dažādu veidu piederumu glabāšanai. Šī metode ļauj paslēpt traukus un ir ideāli piemērota, ja jums nav daudz vietas uz galda. Lai gatavošanas laikā atvieglotu piekļuvi virtuves piederumiem, varat tos sagrupēt pa veidiem (piemēram, karotes, lāpstiņas un knaibles).

Virtuves piederumi ir būtisks virtuves aprīkojums, un, ja vēlaties uzzināt, kādos citos virtuves piederumos ir vērts investēt, izlasiet mūsu iepirkšanās ceļvedi par 10 būtiskākajiem virtuves piederumiem, kas nepieciešami katrā virtuvē.