spilveni

5 items total

Spilveni - veicina veselīgu miegu un mieru

Spilveni ir elastīgi, polsterēti izstrādājumi, kas atbalsta un nomierina galvu un kaklu, kamēr cilvēks guļ vai atpūšas. Tās parasti ir kvadrātveida vai taisnstūra formas, un tās var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem, tostarp kokvilnas un poliestera šķiedrām.

Kādi ir populārākie miega spilvenu pildījumu veidi?

Miega spilveniem parasti izmanto vairāku veidu pildījumus. Daži no populārākajiem ir:

 • Pūkas: tas ir mīksts, pūkains izolācijas slānis, kas atrodas zem pīļu vai zosu spalvām. Pūkainie spilveni ir pazīstami ar savu mīkstumu un pūkainību, taču tie var nebūt piemēroti alerģiskiem cilvēkiem.

 • Spalvas: Spalvu spilveni ir izgatavoti no pīļu vai zosu spalvu ārējā slāņa. Tie parasti ir cietāki nekā pūka spilveni, taču tie var būt arī pieejamāki.

 • Atmiņas putas: Tas ir poliuretāna putu veids, kas ir veidots tā, lai pielāgotos jūsu galvas un kakla formai. Atmiņas putu spilveni ir pazīstami ar savu atbalstu un spiediena mazināšanu, taču tie var arī saglabāt siltumu un ķīmisku aromātu.

 • Latekss: Lateksa spilveni ir izgatavoti no dabiskā vai sintētiskā kaučuka. Tās ir pazīstamas ar savu izturību un atbalstu, kā arī spēju saglabāt vēsumu un sausumu.

 • Mikrogranulas: Mikrošķiedru spilveni ir pildīti ar sīkām lodītēm, kas ir izgatavotas no polistirola vai citiem materiāliem. Tie parasti ir mīksti un atbalstoši, taču, kad kustaties, tie var arī radīt troksni.

 • Poliesters: Poliestera spilveni ir pildīti ar sintētiskām šķiedrām, kas ir veidotas tā, lai imitētu pūka mīkstumu un mīkstumu. Tie parasti ir pieejami par pieņemamu cenu un hipoalerģiski, taču tie var nebūt tik izturīgi kā cita veida spilveni.

 • Griķi: dabiski, hipoalerģiski un videi draudzīgi

Piemērotākais pildījuma veids būs atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm un vajadzībām, piemēram, no gulēšanas stāvokļa, alerģijām un budžeta.

Kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko spilvens ?

Ideāla spilvens izvēle var būt sarežģīta. Tomēr jāņem vērā šādi faktori:

 • Guļamais stāvoklis: Tas, kāds spilvens jums būs nepieciešams, var būt atkarīgs no tā, kā jūs izvēlaties gulēt. Lai saglabātu kakla un mugurkaula izlīdzinājumu, muguras gulētājiem varētu būt nepieciešams plānāks kakla un mugurkaula apvalks spilvens, savukārt sānu gulētājiem var būt nepieciešams lielāks spilvens.
 • Stingrums: spilvensatbalsts un komforts var atšķirties atkarībā no tā, cik stingrs tas ir. Tiem, kuri guļ uz vēdera, var būt piemērotāki mīkstāki spilveni, savukārt tiem, kuri guļ uz sāniem vai muguras, var būt piemērotāki cietāki spilveni.
 • Izmērs: dekoratīvs spilvens atbalsts un komforts var atšķirties atkarībā no tā izmēra. Izvēlieties izmēru, kas ir ērts jūsu ķermeņa tipam un gulēšanas pozīcijai.

Kādas ir miega spilvens ar griķu pildījumu priekšrocības?

Lielāko daļu mūsu spilvenu veido griķu sēnalas, jo pēdējos gados tās ir kļuvušas populāras, pateicoties to atšķirīgajām priekšrocībām. Daži no tiem ir šādi:

 • Nodrošina pielāgotu atbalstu: Griķu spilveni pielāgojas jūsu kakla un galvas formai, nodrošinot pielāgotu atbalstu un izlīdzināšanu. Tas var mazināt muguras un kakla diskomfortu, vienlaikus uzlabojot miegu.
 • Dabisks hipoalerģisks: Griķu sēnalas ir imūnas pret putekļu ērcītēm, pelējumu un mikrobiem, jo tās pēc savas būtības ir hipoalerģiskas. Tāpēc tie ir fantastiska izvēle alerģiju vai astmas slimniekiem.
 • Elpojošs: Griķu sēnalas ir dabiski porainas, kas ļauj gaisam brīvi plūst cauri spilvens. Tas var palīdzēt saglabāt spilvens vēsu un sausu, kas var būt noderīgi cilvēkiem, kuri nakts laikā mēdz pārkarst.
 • Videi draudzīgi: griķu spilveni ir videi draudzīga izvēle, jo tie ir izgatavoti no dabīgiem materiāliem un viegli bioloģiski sadalās.
 • Nav smakas vai trokšņa: Kad jūs pārvietojaties naktī, griķu spilveni ir bez smaržas un bez trokšņa, un tiem nav nekāda ķīmiska aromāta.
 • Viegli regulējams: Mūsu griķu spilvenos bieži vien ir rāvējslēdzējs, kas ļauj pievienot vai noņemt čaumalas, lai pielāgotu spilvena cietību un atbalsta pakāpi.

Lai nodrošinātu mājīgu vidi un lielisku miegu, varat arī pārlūkot mūsu gultasveļu, pārklāju un gultas pārklāju kolekciju.

Kāpēc guļamistabas veļa un dekoratīvais tekstils ir tik svarīgs jūsu guļamistabas komfortam un izskatam?

Guļamistabas gultasveļa un dekoratīvais tekstils ir svarīgs vairāku iemeslu dēļ, kad runa ir par interjera komfortu un izskatu:

 1. Komforts: Gultas veļa, piemēram, palagi, spilvendrānas un sedziņas, katru dienu daudz stundu ir tiešā saskarē ar mūsu ādu. Tāpēc tiem ir būtiska nozīme mūsu komforta līmeņa nodrošināšanā miega laikā. Augstas kvalitātes veļa, kas izgatavota no mīkstiem un elpojošiem materiāliem, var palīdzēt regulēt ķermeņa temperatūru, novadīt mitrumu un veicināt labu miegu.

 2. Mājīgums: Tekstilizstrādājumi var piešķirt siltumu telpas interjeram, ieviešot krāsu, rakstu un faktūru. Siltas krāsas, piemēram, sarkana, oranža un dzeltena, var radīt mājīgu un aicinošu atmosfēru, savukārt mīkstas tekstūras, piemēram, samts vai mākslīgā kažokāda, var radīt greznības un komforta sajūtu. Tāpat arī raksti, piemēram, svītras vai ziedu raksti, var radīt dziļuma un vizuālās intereses sajūtu. Tādi audumi kā aizkari, spilveni, pledi, gultas pārklāji un segas var nodrošināt gan fizisku, gan vizuālu siltumu telpā.
 3. Estētika: Guļamistabas veļas un dekoratīvā tekstila krāsas, raksti un faktūras var būtiski ietekmēt kopējo guļamistabas izskatu un sajūtu. Šie elementi var piešķirt telpai personību, stilu un siltumu. Tie var arī palīdzēt sasaistīt citus telpas dizaina elementus, piemēram, sienu krāsu, mēbeles un apgaismojumu.

 4. Daudzpusība: Tā kā guļamistabas veļa un dekoratīvais tekstils ir daudzpusīgs un viegli atjaunināms, tas ir ekonomiski izdevīgs veids, kā atsvaidzināt guļamistabas izskatu. Vienkārši nomainot gultas veļu vai pievienojot dažus metamos spilvenus vai dekoratīvu sega, varat mainīt visu telpas izskatu.

Kopumā guļamistabas gultasveļa un dekoratīvais tekstils ir ļoti svarīgs, lai radītu ērtu un mājīgu telpu, kas atspoguļo jūsu personīgo stilu un uzlabo vispārējo labsajūtu.