97 items total
Dziļā panna 24 cm, varš, Eva Solo
Sticker
199,95 € –22 %
154,30 €
ES271011
Up
More products

Vēlaties uzlabot savas kulinārijas prasmes? Mūsu e-veikals piedāvā plašu 24 cm pannu klāstu, kas ir obligāts jūsu virtuves papildinājums.

Mūsu 24 cm pannas, kas izgatavotas ar precizitāti un uzmanību detaļām, ir izstrādātas tā, lai atbilstu gan profesionālu pavāru, gan mājsaimniecību pavāru prasībām. Šīs daudzpusīgās pannas ir lieliski piemērotas dažādām gatavošanas metodēm.

24 cm izmērs ir ideāli piemērots lielāku ēdienu pagatavošanai, tāpēc tās ir lieliski piemērotas ģimenes vakariņām vai viesu uzņemšanai. Neatkarīgi no tā, vai jūs sautējat dārzeņus, apcepat gaļu vai vāra mērces, šīm pannām ir nepieciešamā ietilpība.

Viena no mūsu 24 cm pannu izcilākajām īpašībām ir to izcila siltuma vadītspēja. Tās ātri uzkarst un vienmērīgi sadala siltumu pa gatavošanas virsmu, nodrošinot, ka jūsu ēdieni vienmēr būs pagatavoti perfekti.

Atvadieties no nepatikšanām, kas saistītas ar ēdienu pielipšanu, izmantojot mūsu 24 cm pannas ar nelīpošu virsmu. Ēdiena gatavošana un tīrīšana vēl nekad nav bijusi vieglāka. Šīs pannas ir izstrādātas arī tā, lai izturētu lielu karstumu, tāpēc tās ir piemērotas visām plītīm.

Modernizējiet savu virtuvi ar mūsu 24 cm pannām jau šodien. Izbaudiet gatavošanas prieku ar augstas kvalitātes traukiem, kas maltītes gatavošanu padara par prieku. Pērciet tagad un paceliet savus kulinārijas darbus jaunā līmenī.