Vāki WOLL

7 items total
Katla vāks 28 cm, stikls, WOLL
Sticker
31,50 €
WLS28M
Katla vāks DIAMOND LITE PRO 20 cm, stikls, WOLL
Sticker
WLS20DLPM
Pannas vāks 24 cm, stikls, WOLL
Sticker
27,60 €
WLS24M
Pannas vāks 30 x 26 cm, stikls, WOLL
Sticker
35,90 €
WLS229M
Pannas vāks 20 cm, stikls, WOLL
23,10 €
WLS20M
Pannas vāks 30 cm, stikls, WOLL
Sticker
19 €
WLS30M
Pannas vāks 32 cm, stikls, WOLL
Sticker
35,50 €
WLS32M

Uzlabojiet savu gatavošanas pieredzi ar mūsu izsmalcināto WOLL vāku kolekciju. Precīzi izgatavoti un izturīgi, šie vāki ir daudzpusīgs papildinājums jebkurai virtuvei.

WOLL gatavošanas vāki ir izstrādāti tā, lai tie būtu piemēroti dažādiem virtuves traukiem, nodrošinot ciešu un drošu pieguļšanu. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat mērci vai sautējat maigu cepeti, šie vāki palīdz noturēt aromātu un mitrumu, tādējādi iegūstot gardus un perfekti pagatavotus ēdienus.

Viena no WOLL gatavošanas vāku izcilākajām īpašībām ir to caurspīdīgais dizains. Tas ļauj uzraudzīt gatavošanas procesu, neatceļot vāku, saglabājot siltumu un garšu. Atvadieties no minējumiem un sasveicinieties ar precizitāti savos kulinārijas darbos.

Šo vāku ergonomiskie rokturi nodrošina ērtu un drošu satvērienu pat tad, ja rokas ir slapjas vai taukainas. Šī praktiskā dizaina iezīme palielina gatavošanas procesa ērtumu un drošību.

WOLL virtuves piederumu pamatā ir ilgmūžība, un to gatavošanas vāki nav izņēmums. Izgatavoti tā, lai izturētu augstas temperatūras un ikdienas lietošanu, šie vāki ir ilgmūžīgs ieguldījums, kas kļūs par neatņemamu jūsu virtuves sastāvdaļu.

Mūsu WOLL gatavošanas vāku kolekcijā ir pieejami dažādi izmēri, tāpēc jūs varat atrast ideāli piemērotu jūsu katliem un pannām. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat ēdienu ģimenes vakariņām vai kādam īpašam notikumam, šie vāki ir izstrādāti atbilstoši jūsu vajadzībām.

Modernizējiet savu virtuvi ar WOLL gatavošanas vākiem jau šodien un izbaudiet, kā tie var uzlabot jūsu gatavošanas procesu. To kvalitāte, daudzpusība un izturība padara tos par būtisku papildinājumu jebkurai virtuvei. Negaidiet - sāciet gatavot ar precizitāti un pārliecību jau tagad.