Tosteris SMEG

8 items total
Maizes tostera režģis TSBW01, Smeg
25 € –20 %
20 €
SMETSBW01
Tosteris 50'S STYLE TSF01RGEU, rozā zelts, Smeg
223 € –22 %
173 €
SMETSF01RGEU
Tosteris TSF01BLMEU, 2 šķēlēm, matēti melns, Smeg
225 € –21 %
177,10 €
SMETSF01BLMEU
Tosteris TSF01GOEU, 2 šķēlēm, zelta krāsa, Smeg
199 € –10 %
177,20 €
SMETSF01GOEU
Tosteris TSF01CHMEU, 2 šķēlēm, matēts zelts, Smeg
223 € –20 %
SMETSF01CHMEU
Tosteris TSF01PGEU, 2 šķēlēm, pasteļzaļš, Smeg
189 € –21 %
149,20 €
SMETSF01PGEU
Tosteris TSF01RDEU, 2 šķēlēm, sarkans, Smeg
189 € –26 %
139 €
SMETSF01RDEU

Iepazīstinām ar SMEG tosteriem, kuros inovācijas sastopas ar ikonisku dizainu, un funkcionalitāte nevainojami apvienojas ar stilu, lai uzlabotu jūsu rīta rutīnas.

SMEG, kas ir slavena ar savu raksturīgo retro estētiku, savu unikālo šarmu attiecina arī uz tosteriem. Šīs ierīces ir kas vairāk nekā tikai instrumenti - tie ir izteiksmīgi izstrādājumi, kas papildina jūsu virtuves iekārtojumu ar eleganci, pārvēršot funkcionālu priekšmetu par mākslas darbu.

SMEG tosteru pamatā ir ātrums un efektivitāte. Sāciet dienu ar perfekti apgrauzdētu maizi, maizītēm vai smalkmaizītēm, pateicoties jaudīgiem sildelementiem un efektīviem grauzdēšanas mehānismiem, kas nodrošina vienmērīgu rezultātu.

Drošība ir vissvarīgākā, un SMEG grauzdētavas ir aprīkotas ar dažādām drošības funkcijām. Sākot ar automātiskajām uznirstošajām funkcijām un beidzot ar vēsu ārpusi, jūs varat droši izmantot šos grauzdētājus, zinot, ka jūsu drošība ir galvenā prioritāte.

Pielāgošana ir ļoti svarīga, lai radītu perfektu grauzdiņu, un SMEG grauzdētāji piedāvā mainīgus apcepšanas iestatījumus. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku gaiši zeltainai nokrāsai vai bagātīgai, kraukšķīgai apdarei, varat viegli pielāgot brūnēšanas līmeni atbilstoši savai gaumei.

Daudzos SMEG grauzdētājos pēc brokastīm to sakopšana ir vienkārša, jo tiem ir izņemamas drupatas. Atvadieties no netīrajiem darba galdiem un izbaudiet tīru un netraucētu virtuvi katru rītu.

SMEG piedāvā dažādus tosteru stilus un izmērus, lai apmierinātu dažādas vēlmes un virtuves dizainu. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku klasiskam vai mūsdienīgam izskatam, jūs varat atrast SMEG tosteri, kas atbilst jūsu estētiskajām un funkcionālajām prasībām.

SMEG tosteri ir kas vairāk nekā tikai maizes grauzdētāji; tie ir būtiska jūsu ikdienas sastāvdaļa. Izpētiet mūsu klāstu jau šodien un izbaudiet perfektu formas un funkcionalitātes apvienojumu savā rīta rutīnā.