Termokrūze WMF

5 items total
Termokrūze IMPULSE 300 ml, pelēka, WMF
26,80 €
WM690536800
Termokrūze IMPULSE 350 ml, pelēka, WMF
23,20 €
WM690937390
Termokrūze IMPULSE 350 ml, tumši zila, WMF
31,99 € –12 %
28 €
WM690926600
Termokrūze IMPULSE 350 ml, zemes brūna, WMF
34,40 €
WM690926700

WMF termo tases ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas baudīt dzērienus ideālā temperatūrā, pat atrodoties ceļā. Šīs augstas kvalitātes tasītes ir izstrādātas tā, lai ilgstoši saglabātu jūsu dzērienus karstus vai aukstus, tāpēc tās ir neaizstājams jūsu ikdienas papildinājums.

Mūsu WMF Thermo tasīšu kolekcija piedāvā dažādus variantus, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. No glītiem nerūsējošā tērauda dizainiem līdz stilīgiem un krāsainiem variantiem - jūs atradīsiet ideālu Thermo krūzi, kas atbilst jūsu stilam un vēlmēm.

Viena no izcilākajām WMF Thermo krūzīšu īpašībām ir to izcilā izolācija. Šīs krūzes ir veidotas, izmantojot dubultsienu tehnoloģiju, kas rada vakuuma hermētisku blīvējumu, efektīvi saglabājot dzērienu temperatūru ilgāku laiku.

WMF Thermo krūzes ir ne tikai funkcionālas, bet arī ērti lietojamas. Ar vāciņiem, kas neļauj izliet ūdeni, un ergonomisku dizainu šīs krūzes ir lieliski piemērotas lietošanai ceļā, neatkarīgi no tā, vai braucat uz darbu vai dodaties brīvdabas piedzīvojumā.

WMF Thermo tasītēm drošība ir galvenā prioritāte. Tās ir izgatavotas no pārtikas materiāliem, kas nesatur kaitīgas ķīmiskās vielas, nodrošinot, ka jūsu dzērieni ir droši lietojami.

WMF Thermo tasīšu tīrīšana un apkope ir vienkārša. Tās ir izstrādātas tā, lai tās būtu viegli tīrāmas, ļaujot jums baudīt iecienītos dzērienus, neuztraucoties par sarežģītu tīrīšanu.

Ieguldiet WMF Thermo tasītēs jau šodien un izbaudiet ērtības, ko sniedz dzērienu baudīšana ideālā temperatūrā neatkarīgi no atrašanās vietas. Neatkarīgi no tā, vai esat kafijas cienītājs, tējas entuziasts vai vienkārši vēlaties saglabāt mitrināšanu, šīs tasītes kļūs par jūsu uzticamiem pavadoņiem. Iepazīstieties ar mūsu kolekciju un atklājiet WMF Thermo krūzīšu kvalitāti un inovācijas.